Rodzinna Organizacja // 07-2013 // Family Organisation

// polski

(read in english below)JUŻ JEST LATO !!!

Dziękuję Ci Boże!


A nawet, zgubiło już swoje 6 dni :)

No, a ja nie mogę znaleźć słów, aby opisać jak bardzo jestem szczęśliwa z tego powodu. Kocham słońce, brak-konieczności-noszenia-kurtek, okulary słoneczne, opalanie, otwarte-okno-w-samochodzie, relaksik-w-ogrodzie… kocham lato. No coż, mogłabym mieszkać w jednym z tych miejsc, gdzie jest gorąco cały rok, nie ważne gdzie oby tam były wszystki te rzeczy :)

Jak wiadomo w Polsce lato jest krótkie. Jak mamy szczęście to trwa dwa miesiące, ale zazwyczaj kończy się na kilku tygodniach dobrej pogody. Dlatego trzeba używać lata póki jest i w ten weekend wyjeżdżamy rodzinką na camping. Nie mogę się doczekać. Proszę, niech tylko nie pada.

A wy co robicie tego lata? napiszcie w komentarzach poniżej…

… ale cokolwiek to by nie było, potrzebna jest organizacja :) przynajmniej moim zdaniem.

Zawsze muszę zaplanować nasz czas do ostatniej minuty: kiedy jedziemy, gdzie jedziemy, co zobaczymy, co spakujemy, gdzie będziemy mieszkać i co jeść.

Tak więc to wydanie jest dla mnie (i dla ciebie) niezbędne, aby przetrwać wakacje :)

A dodałam tzw. WAKACYJNĄ CHECK LIST. Pomoże zaplanować wakacje i mam nadzieje zapobiec zapomnieniu jakichkolwiek rzeczy.


Jeśli się Wam podoba i chcecie używać, ściągnijcie i wydrukujcie sobie darmowe WYDANIE LIPCOWE RODZINNEJ ORGANIZACJI  klikając na zdjęcia poniżej.

k@rolina

loopy.png

//english

 

(tekst po polsku jest poniżej)

 

 

 

THE SUMMER IS HERE !!!

Thank you GOD.

Well, it has lost its 6 days already :)

But I cannot find words how  happy I am. I love sun, no-need-for-coat, sunglasses, tan, open-window-in-the-car, chilling-out-in-the-garden … I love summer. I could really live in those places where is hot all year; it doesn’t matter where as long as I have those things :)

In Poland summer is short. If you are lucky you get nice two months but usually it is only few weeks. But we are using most of it and heading camping this weekend. I cannot wait. Please do not rain.

What do you do this summer? Tell me in the comments below…

…and whatever you do, you still need organisation :) at least in my mind.

I need to plan our time to last bits: when we go, where we go, what we see, what we pack, where we stay and what we eat.

So this issue if really a necessity for me (and you).

I added the HOLIDAY CHECK LIST to this issue. It will help you to plan holidays and hopefully prevent from forgetting anything.

 

If you like it and want to use for free, download and print JULY FAMILY ORGANISATION ISSUE by clicking on the pictures below.

k@rolina