Rodzinna Organizacja // 07-2014 // Family Organisation

// polski

(read in english below)

można by powiedzieć, że nie postarałam się w tym miesiącu, bo znowu mamy 'lody' :) ale to nie prawda! bardzo się postarałam miesiąc temu projektując ten zestaw i to chyba aż za bardzo, bo tak mi się podoba, że chcę na niego patrzeć kolejny miesiąc, na prawdę! to nie brak czasu  - no a wy jeśli używacie, to nie macie wyjścia ;) no więc tym razem znowu 'lody', ale za to ile przed czasem :D kto by się spodziewał.

uwielbiam lody, no normalnie oddałabym za nie wszystko. jem je okrągły rok i ciągle tylko jeden smak: waniliowe. wiem, to bardzo monotonne, ale robię tak od dzieciństwa i jeszcze mi się nie znudziły. czasami wybieram inny smak w lodziarni, bo tak w sumie głupio ciągle jeść to samo, a potem pluje sobie w brodę, bo wolałaby waniliowe. są tylko dwa miejsca na świecie (które znam) gdzie kupuje inne lody niż waniliowe: wytwórnia lodów tradycyjnych w poznaniu i bar pizzeria gelateria cristallo w bardolino nad jeziorem garda we włoszech. uuuuuu,mmmmmm,aaaaa, tam wymyślają takie smaki, że aż szkoda jeść standardy :) do tego co jeden to lepszy, mogłabym o nich rozprawiać jeszcze kilka akapitów (oszczędzę was). no nic, nad gardę chyba nie prędko się wybiorę, ale do poznania mam zdeczka daleko :) pozostają mi 'hagendazy' waniliowe kiedy jestem przy kasie lub lody waniliowe z biedronki w czarnym opakowaniu, jak trzeba oszczędzać. a wy jakie smaki lubicie?

aha, no, a jeśli używacie moich kalendarzy to zapraszam poniżej. a jeśli nie wiecie o co w tym chodzi o zapraszam do starego posta, w którym opisałam jak ja to używam. (o tutaj - klikamy)

 

JEŚLI SIĘ WAM PODOBA KOLEKCJA I CHCECIE JĄ UŻYWAĆ, ŚCIĄGNIJCIE I WYDRUKUJCIE SOBIE DARMOWĄ RODZINNĄ ORGANIZACJE  KLIKAJĄC NA ZDJĘCIA PONIŻEJ.

//english

 

you might want to think that i didn't do my best this month with family organisation as here we go again with 'ice-cream'  :) that is not true! i did my oh-so-best oh-so-good last month, i though i want to use the same template again this month, for real! this is not because of time luck i experience now - you will have to use the same template too, no choice ;) so we have 'ice-cream' again but at least they are much earlier than usual :D who would've thought.

i love ice-cream, i would do anything for them. i eat them all year long and always the same flavour: vanilla. i know this is monotonous but i do this since i was born and i still have not enough. sometimes i try different flavours, as it does look stupid eating one flavour all the time, but later i regret. there are only two places in the world (that i know of) where i buy different ice-cream than vanilla flavours: wytwórnia lodów tradycyjnych in poznaniu and bar pizzeria gelateria cristallo in bardolino by garda lake in italy. mmmmmghhhmmm, they have amazing flavours -so it would be a sin to eat standards there :) each flavour better than another, well i could bored you about them all day (don't worry, i won't). but i am not planning to go to garda anytime soon and poznan is a bit far away from szczecin too. so i just need to stay with haagen daz vanilla ice-cream (when I am with cash) or with vanilla ice-cream in black containers from biedronka when I am not with cash :) what flavours you like?

oh, and yes, if you like my calendars see a set below. if you don't know how to use it, see my old post with mini instructions about family organisation (there - just click)

 

IF YOU LIKE THIS PRINT-OUT COLLECTION AND WANT TO USE IT FOR FREE, DOWNLOAD AND PRINT FAMILY ORGANISATION BY CLICKING ON THE PICTURES BELOW AND ABOVE.