Rodzinna Organizacja na 2016 | Do Pobrania

 

witam was w 2016 roku !!!!

czy wiecie, że dzisiaj HOUSE LOVES obchodzi swoje 3 urodziny :) :) :)

ja nie mogę w to uwierzyć... choć znam blogi, które istnieją nawet 7 czy 12 lat... takich czytelników też sobie życzę!

dziękuję WAM za ten czas, za to, że jest dla kogo pisać :)

 

nie lubię za często zaglądać do statystyk bloga, ale końcówka roku trochę zmusza do takich podsumowań. dlatego - jakie wielkie było moje   zdziwienie, kiedy odkryłam, że w tym cudnym ( i jakże przełomowym) roku dla HOUSE LOVES - bloga odwiedziło 140 tyś osób, a ponieważ lubicie tutaj szperać (WOW) - odsłon było aż 1 384 915 (prawie 1,5 mln) !!!! nie wiem co mam powiedzieć. po prostu nie wierzę!!! tym bardziej nie wierzę, kiedy oglądam, jak co tydzień przybywa nowych LIKE na facebooku czy FOLLOWERS na instagramie.... cóż ja mogę powiedzieć?

po prostu - dziękuję!!!

cieszę się, że mogę pisać dla was.

 

 

 

dzisiaj zapraszam was na pierwszy w tym roku post, który, choć spóźniony, mam nadzieję, że docenicie. mam dla was nowy zestaw RODZINNEJ ORGANIZACJI, czyli zaprojektowanych przeze mnie plannerów i kalendarzy, które ułatwiają mi (i wam) organizację życia rodzinnego. nie udało mi się opublikować ich wcześniej, ale chciałam, aby design był idealny i kompletny. zajęło mi to więcej czasu niż się spodziewałam, dlatego wybaczcie opóźnienie. mam nadzieję, że nowy wygląd RODZINNEJ ORGANIZACJI spodoba się wam. na dodatek - możecie już teraz pobrać sobie cały, kompletny, całoroczny zestaw. kalendarze na każdy miesiąc, plannery uniwersalne na cały rok i jeszcze do tego jeden duży kalendarz całoroczny z datami w formacie A3. (pobierz, wydrukuj i używaj - poniżej)

 

dla mnie nowy rok to WIELKIE ZMIANY. jeszcze nie mogę wam zdradzić jakie, ale oczekujcie nowego :) już się nie mogę doczekać, aby się z wami tym podzielić. dlatego też nowy rok, to nowe wyzwania, nowe plany, nowa organizacja, a co za tym idzie: nowy design rzeczywistości :) ale też RODZINNEJ ORGANIZACJI. może już zauważyliście, że i wygląd bloga się nieco zmienił (pracuję nad tym)... jest bardziej złoto - to początek zmian....

 

 

POBIERZ ZESTAW RODZINNEJ ORGANIZACJI

(kliknij na linki i grafiki poniżej, aby pobrać pdf'y gotowe do drukowania)

 

 
 
 
 

 

w zestawie RODZINNEJ ORGANIZACJI znajdziecie:

 

  • kalendarz, osobno na każdy miesiąc, w formacie A4 - używać można do wpisywania wszystkich ważniejszych wydarzeń danego miesiąca, urodzin, dodatkowych zajęć dla dzieci, zebrań i spotkań.... co kto woli...znam takich, co używają go też służbowo :).

  • kalendarz z datami na cały rok w formacie A3 - duży, ścienny kalendarz z datami na cały rok, z zaznaczonymi wolnymi dniami i świętami. do przeglądania dni i tygodni na cały rok z góry.

  • planner obiadów w formacie A4 - gdzie można zaplanować obiady rodzinne na kolejne tygodnie. jest uniwersalny. nie posiada dat. należy je uzupełnić samemu, dlatego można go używać w dowolnym i dogodnym dla siebie czasie. ja planuję obiady na tydzień z góry, robię więc zakupy na cały tydzień, a potem, danego dnia tylko wybieramy z listy to, na co mamy ochotę. nie trzymamy się ustalonych obiadów na dany dzień, bo często plany - to jedno, a życie - to drugie. ale przynajmniej wiem, że zawsze mam w lodówce coś na obiad.

  • karta dla dziecka w formacie A4 - to jest nowość w RODZINNEJ ORGANIZACJI. to osobna karta dla każdego dziecka. po jej prawej stronie jest miejsce, gdzie można wpisać imię dziecka "DZIEŃ GABI". kartę można użyć do różnych celów: do nagradzania dziecka, do odliczania czasu do jakiegoś konkretnego zdarzenia, do wypisania popołudniowych zajęć, jakie ma dziecko... pomysłów jest kilka. ja, np. będę używać go do zbierania 'uśmiechów'. moja Gabi codziennie dostaje uśmiechniętą albo smutną buźkę, w zależności od tego, jaki miała dzień. oczywiście, że ma więcej tych uśmiechniętych ;) codziennie sama je wpisuje. ponieważ ma obiecane kieszonkowe, musi uważać, aby go nie stracić, jeśli nazbiera za dużo smutnych buziek... tak, że planuję tę kartę wykorzystać właśnie dla niej. po prawej wpisuję jej imię, pod spodem - codzienne obowiązki (tak dla przypomnienia): mycie zębów, ubieranie, ścielenie łóżka, zjedzona kolacja itp., a po lewej, aby mogła w okienkach na dany dzień wstawiać sobie buźki. karta jest więc uniwersalna i można jej używać przez cały rok.

  • planner tygodnia w formacie A5 - mój ulubiony. można w nim rozpisać co i kiedy planujemy robić przez cały tydzień: praca, spotkania, zakupy, odwiedziny, wyjazdy, zajęcia dziecka czy nawet codzienne obowiązki (sprzątanie domu, pranie, telefon do koleżanki czy telefon do kablówki).

  • TO DO w formacie A6 - to karta z listą rzeczy do zrobienia. osobno można wypisać sobie cele/zadania. a potem rozplanować je w kalendarzach. wiem, że używacie RODZINNEJ ORGANIZACJI różnie: czasem nawet do organizacji urodzin czy planowania wyjazdów rodzinnych. dlatego TO DO lista oczywiście też jest w zestawie.

  • lista zakupów w formacie A6 - to karta, na której można zaplanować zakupy [i dać mężowi do realizacji ;)]. wiecie, jak to się robi :D.

 

zestaw RODZINNEJ ORGANIZACJI oczywiście możecie używać dowolnie.  nie każdy potrzebuje wszystkich dostępnych plannerów.

można je dostosować do siebie. 

miłej ORGANIZACJI życia, kochani :)

 

buźka