Rodzinna Organizacja // 05-2015 // Family Organisation

// POLSKI 

(see english version below)

dzisiaj kolejny kalendarz na kolejny miesiąc wraz z plannerami. drukujcie. mam nadzieję, że się przyda. ja już wydrukowałam.

 
 

no i kolejny miesiąc nadchodzi :) minęło 6 miesięcy od początku naszej budowy. normalnie przesada, że tak szybko udało się wszystko wybudować, zima nas nie zastała i mimo małej katastrofy budowlanej nie ma nawet tygodnia poślizgu w harmonogramie prac budowlanych na budowie. planowaliśmy, że budowa będzie trwała 8 miesięcy i wygląda na to, że tak się też sprawy zakończą :) dlatego maj i czerwiec to będzie bardzo intensywny czas... czas, kiedy główny wykonawca będzie na budowie tylko do końca maja i będzie wykańczał elewację, oraz czas, kiedy po wyschnięciu tynków i posadzki, ja i Mr M przejmiemy dom i wszystko będzie już tylko zależało od nas i instalatorów podłóg oraz  kafelkarza. będzie to czas, kiedy będziemy gruntować, malować, przybijać, ustawiać, składać i rozkładać... będzie masakra :) będzie szczęście :) pewnie pod koniec czerwca się wprowadzimy, ale pewnie nie będzie tam jeszcze wielu, wielu rzeczy... wszystko w swoim czasie.

dlatego nie wiem jak wy, ale ja już potrzebuję kalendarza na maj, a może i na czerwiec :) trzeba się ogarnąć i zaplanować nasze urlopy, bo będą nam potrzebne, aby wszystko miało ręce i nogi... a co wy planujecie na maj?

ABY ŚCIĄGNĄĆ I WYDRUKOWAĆ DARMOWĄ RODZINNĄ ORGANIZACJĘ

KLIKNIJ NA GRAFIKI PONIŻEJ.

// ENGLISH

 

TO DOWNLOAD AND PRINT COLLECTION OF FAMILY ORGANISATION

CLICK ON THE PICTURES BELOW.