Kalendarz na 2015

zostałam zaproszona przez redakcję ILOBAHNIE CREATIVE [czyli elektronicznego magazynu z inspiracjami pięknych wnętrz, poradami i ciekawostkami, w którym piszą głównie wnętrzarskie blogerki] do stworzenia kalendarza na 2015 rok. i dzisiaj mogę się wam pochwalić, że kalendarz jest w magazynie :)

po kilku nie udanych próbach, skasowaniu nie tego pliku co trzeba, bo gorącej burzy mózgu z moją siostrą oraz po uzyskaniu opinii przez jeszcze kilka subiektywnych rodzinnych par oczu, udało mi się stworzyć jedno kartkowy (A4) kalendarz na cały rok. oczywiście takie kalendarze są używane raczej do przeglądania, sprawdzania dat, może do zaznaczania urlopów czy większych wydarzeń. więc wiadomo, wiele się tam nie zmieści i dużo notatek człowiek nie narobi. a więc oczywiście nie da się zrezygnować z RODZINNEJ ORGANIZACJI, ale taki całoroczny wgląd w przyszłość też się przydaje. postanowiłam go zminimalizować totalnie i wyszła mi taka o to typografia :) (zdjęcie powyżej) - bo wiecie, że "mniej to teraz więcej"?

jeśli chcecie pobrać kalendarz, aby sobie wydrukować, postawić na biureczko (czego ja niestety, z braku miejsca w moim tymczasowym miejscu zamieszkanie, nie mogę uczynić) to zapraszam was na stronę 117 czasopisma ILOBAHNIE CREATIVE, gdzie możecie pobrać sobie to cudo (link tutaj)

przy okazji zachęcam was do przeczytania magazynu, bo jest boski. pełen inspiracji. dużo fajnych porad od moich koleżanek blogerek :) w tym numerze dzieje się wiele, oj wiele - sami zobaczcie: