Rodzinna Organizacja // 04-2014 // Family Organisation

//polski

(read in english below)

znowu mija kolejny miesiąc, a ja nie wiem kiedy i gdzie? ale na szczęście dni stają się dłuższe, więc jest szansa, że poczuję jakieś przedłużenie mojego dnia codziennego. na razie gabi znowu choruje, a ja zachodzę w głowę, co tu zrobić, żeby było lepiej - w maju kończy 3 lata, a od września chodzi do przedszkola i jak widać jej organizm nie był uodporniony na takie środowisko. więc co ok. 6 tygodni jest chora :( a większość razy, ja razem z nią :((( modlę się, by to się skończyło, bo taka jest w tych chorobach marniutka, ach... no, ale ten blog to nie tematyka "matka polka", więc wracam do sedna sprawy - tutaj przecież piszemy o domowej organizacji i domowych małych projektach :) dzisiaj (jak zawsze na ostatnią chwilę) załączam dla was kolejne wydanie RODZINNEJ ORGANIZACJI, czyli wszystkich karteczek i tabelek, które mają sprawić, że życie jest prostsze. moje dzięki nim jest, zapewniam. nie ma w tym miesiącu (i chyba kolejnych też) "domowych zadań dla dzieci" bo można sobie użyć standardowych "domowych zadań" w zamian. na koniec obiecałam, że przepiszę wam jeden miesiąc swoich obiadów. Tak jak pisałam, ja planuję tydzień po tygodniu i przestawiam obiady wg tego jak mi pasują - a przykład poniżej jest z lutego.

k@rolina

JEŚLI SIĘ WAM PODOBA KOLEKCJA I CHCECIE JĄ UŻYWAĆ, ŚCIĄGNIJCIE I WYDRUKUJCIE SOBIE DARMOWĄ RODZINNĄ ORGANIZACJE  KLIKAJĄC NA ZDJĘCIA PONIŻEJ I POWYŻEJ.

// english

 

another month is passing by and i am wondering when and where? fortunately, days are being longer now so I am hoping to feel like really are. for now, my gabi is sick again and i am wondering what to do to make things better - she will be 3 years old in may this year but she is going to preschool since september and it looks like her body wasn't ready to adopt to new environment. she is sick every 6 weeks :( and usually i am with her :((((( i pray this goes away as she looks really pale and poor when sick ...oh :( ... but this blog is not about children and I am not the best mother in the world, so let's go back to our topic - today i am giving you new issue of FAMILY ORGANISATION which includes all those tables and papers that suppose to make life easier - it makes mine, I can assure you! this month I didn't do a "house chores for kids" as you can use the normal "house chores" template for that too. I also included (in polish only as it includes lots of polish dishes and you wouldn't understand what we eat) a dinner table for a whole month which is exactly what we ate in february. Just remember i write my dinners every week and always switch days to fit dinners in to our plans - as I wrote here. Enjoy.

k@rolina

 

IF YOU LIKE THIS PRINT-OUT COLLECTION AND WANT TO USE IT FOR FREE, DOWNLOAD AND PRINT FAMILY ORGANISATION BY CLICKING ON THE PICTURES BELOW AND ABOVE.