Rodzinna Organizacja // 10-2014 // Family Organisation

// polski

(read in english below)

potrzebuję już dzisiaj nowego kalendarza, dlatego trochę wcześniej niż zazwyczaj puszczam też dla was nową RODZINNĄ ORGANIZACJĘ. u mnie wrzesień kończy się utęsknionym urlopem (zaczynając od tego piątku), który zakończy się już w nowym miesiącu - dlatego potrzebuję rozpisać: co i kiedy będzie się działo jak wrócimy z wakacji. a będzie i ślub kuzynki, i poprawiny, i koncert z Kubą Badachem, i ważne spotkania, i meetblogin na Łódź Design Festival i przystanek niebo, i budowanie nowego domu i całe mnóstwo innych rzeczy! już mi się wydaje, że nie będę w stanie tego wszystkiego ogarnąć :) no, ale moje kalendarze i głównie tabele z domowymi zadaniami dla mnie i Mr M pomogą w tej kwestii. 

w sumie się nie zamartwiam tym co będzie po urlopie, bo teraz czeka mnie gorąca grecja, piasek, plaża, wygodny hotel, koktajle owocowe pod palemką i morze....ach....już nie mogę się doczekać. już prawie byłam na tych wakacjach w czerwcu, no ale sprzedaż domu zmieniła nasze plany. w tamtym roku tak samo! już mieliśmy ustalone, kiedy i gdzie jedziemy, i w ostatniej chwili zmiana planów :( no ale teraz zostało tylko 5 dni, wszystko ustalone, dzisiaj zaczynamy pakowanie i już w piątek w drogę... JUPI!!!!

[ aaaaaa - właśnie  pisząc tego posta - polska zdobyła mistrzostwo świata w piłce siatkowej !!!!! aaaaaaaaa, jak ja się cieszę!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaa, jak wszyscy się cieszą!!!!!! jestem prze szczęśliwa!!!!! historyczny moment!!! :) :) :) ]

zachęcam was do korzystania z RODZINNEJ ORGANIZACJI :) u mnie spisuje się świetnie... a najbardziej się cieszę z tygodnika, który doszedł do tego zestawu dopiero po jakimś czasie - noszę go przy sobie cały czas i uwielbiam tam zerkać, żeby zobaczyć czy coś jeszcze jest do zrobienia, czy mam labę... wiem jestem trochę szurnięta w tej materii :)

tak się prezentuję październikowy zestaw u mnie :) cudnie !

ABY ŚCIĄGNĄĆ I WYDRUKOWAĆ SOBIE DARMOWĄ RODZINNĄ ORGANIZACJE

KLIKAMY NA GRAFIKI PONIŻEJ.

// english

i need, as of today, calendar for new month. so i am sharing  FAMILY ORGANISATION with you too, just a bit earlier than usually. my september is finishing with long waited holidays (that i will start this friday) and they will finish in new month - so i need to plan now: what and when will be after we will come back from holidays! and there will be lots going on: cousin wedding,  concert with Kubą Badachem, important meetings,  and meetblogin at Łódź Design Festival, and przystanek niebo, and new house build and many more! i am thinking now, that we would not manage but it is always good to try :) i fill a bit better is i have my calendar fileld and house chores done for me and Mr M.

but let not too worry about that now. now i am thinking more about holidays in greece, sand, beach, nice hotel, fruit cocktails and sea... oh yes... i cannot wait. i almost had my holidays this june, yet we sold the house and had to change our plans. we were also almost on this holiday last year, but again we had to change our plans! this time we have only 5 days left and i am starting packing today, so nothing will stop me... HURAY!!!!!

[ aaaaaaa - while writing this post poland just got world championship in men volleyball!!!!! aaaaaaa, i am so happy!!!!! aaaaaa, everybody is happy here!!!!!!! this is such a historic night !!!! HURAY!!!!! :) :) :) ]

i recommend to you using FAMILY ORGANISATION :) it works fine with me... i am also the happiest about having this so called 'week-load' print-out that i added to the whole set in the meantime - i keep it with me all the time and i literally love taking a sneak peak now and than to see if there is anything left for me to do or i am free. i know, i am a bit of a freak in this matter.

 

TO DOWNLOAD AND PRINT COLLECTION OF FAMILY ORGANISATION

CLICK ON THE PICTURES BELOW.

UWAGA BŁĄD  // ERROR

jeśli używasz przeglądarki internet explorer - możesz nie widzieć systemu komentowania poniżej. pracuję nad naprawą tego błędu na moim blogu, ale w między czasie jeśli chcesz skomentować użyj po prostu innej przeglądarki: chrome, firefox lub safari.

//

if you are using internet explorer you may not be able to see commenting system below. i am working on fixing that error on my blog but in the meantime please use alternative browser: chrome, firefox or safari.