Rodzinna Organizacja na 2018 | Do Pobrania

Dzisiaj na blogu nowa (spóźniona) RODZINNA ORGANIZACJA na 2018 :) jeśli ktoś z Was nie wie co to takiego, tłumaczę: RODZINNA ORGANIZACJA to zestaw gotowych do drukowania i dostępnych za darmo do pobrania - kalendarzy i plannerów w formacie A4, które co roku dla nas projektuje. W zestawie znajdziecie dokładnie: comiesięczne karty kalendarza na rok 2018, uniwersalny planner obiadów, uniwersalny tygodnik, druk list TO DO oraz druk listy zakupów. Projektuję je dla Was już piąty rok. Ja korzystam z nich codziennie, wręcz nagminnie i namiętnie, ale wiem, że Wy też, więc cieszę się, że też i Wam one ułatwiają życie.

 

UWAGA - cały zestaw RODZINNEJ ORGANIZACJI  jest udostępniony tylko na użytek prywatny
i nie może być kopiowany, modyfikowany ani sprzedawany.
Jest własnością HOUSE LOVES.

 

Planowanie sobie życia to jedno z moich ulubionych zadań. Jestem, jednym z tych świrów, co bez planu (i to zanotowanego, nie tego w głowie) nie potrafi nic zrobić. Do tego stopnia (i to już chyba nie jest zdrowe), że jeśli nie mam planu na cały dzień, to będę leniuchować w łóżku do 13:00, potem jeść brunch na kanapie i do wieczora oglądać seriale. Może czasem skoczę po coś do lodówki albo do toalety... i choć takie dni też są dobre, to jednak mam po nich wyrzuty sumienia - całe szczęście. Po za tym nie mogę sobie na takie dni pozwolić - trzeba żyć :) a więc PLAN musi BYĆ! Nie mam wyjścia. Muszę planować wszystko: poranne wstawanie i zawożenie córki do szkoły. Potem osobno planuję sobie projekty i zadania w pracy. A popołudniami muszę zaplanować kiedy to wozić dziecko na zajęcia dodatkowe, a kiedy to jechać trzeba na paznokcie. No i jeszcze wieczór. Ten też muszę planować, aby wiedzieć kiedy wypijam nocną filiżankę herbaty z przyjaciółką albo kiedy piszę posta na BLOGA. Nazwijcie to jak chcecie, ale nie umiem inaczej funkcjonować i dobrze mi z tym. Dlatego tworzę PLANNERY, na wszystko: planner obiadów, planner tygodnia pracy, miesięczne kalendarze spotkań czy nawet PLANNER REMONTOWY (pamiętacie >>>). Jedno jest pewne, odhaczam na nich codziennie wykonane zadania, a wieczorem mam ogromną satysfakcję niezmarnowanego czasu :) Jeśli więc czujecie pociąg do tego typu PLANNERÓW, albo chęć osiągnięcia celów... to RODZINNA ORGANIZACJA Wam się przyda.

Jak widzicie u mnie już wisi :) albo może w końcu wisi... bo przez to, że organizery mi się skończyły pod koniec 2017, nie było jak zaplanować wcześniejszej publikacji tego posta :) konsekwencją czego jest to , że dopiero dzisiaj je Wam udostępniam :)

 


W ZESTAWIE RODZINNEJ ORGANIZACJI ZNAJDZIECIE:

 

  • kalendarz, osobno na każdy miesiąc, w formacie A4 - używać można do wpisywania wszystkich ważniejszych wydarzeń danego miesiąca, urodzin, dodatkowych zajęć dla dzieci, zebrań i spotkań.... co kto woli...

  • planner obiadów w formacie A4 - gdzie można zaplanować obiady rodzinne na kolejne tygodnie. jest uniwersalny. nie posiada dat. Należy je uzupełnić samemu, dlatego można go używać w dowolnym i dogodnym dla siebie czasie. Ja planuję obiady na tydzień z góry, robię więc zakupy na cały tydzień, a potem, danego dnia tylko wybieramy z listy to, na co mamy ochotę. Nie trzymamy się ustalonych obiadów na dany dzień, bo często plany - to jedno, a życie - to drugie, ale przynajmniej wiem, że zawsze mam w lodówce coś na obiad.

  • uniwersalny planner tygodnia w formacie A4 - mój ulubiony. Można w nim rozpisać co i kiedy planujemy robić przez cały tydzień: praca, spotkania, zakupy, odwiedziny, wyjazdy, zajęcia dziecka czy nawet codzienne obowiązki (sprzątanie domu, pranie, telefon do koleżanki czy telefon do kablówki).

  • uniwersalna TO DO lista drukowana w formacie A4 (do wycięcia) - to karta z listą rzeczy do zrobienia. Osobno można wypisać sobie cele/zadania, a potem rozplanować je w kalendarzach. Wiem, że używacie RODZINNEJ ORGANIZACJI różnie: czasem nawet do organizacji urodzin czy planowania wyjazdów rodzinnych. Dlatego TO DO lista oczywiście też jest w zestawie.

  • uniwersalna lista zakupów drukowana w formacie A4 (do wyciecia) - to karta, na której można zaplanować zakupy [i dać mężowi do realizacji ;)]. Wiecie jak to się robi :D.


POBIERZ ZESTAW RODZINNEJ ORGANIZACJI

>>>  pobierz klikając tutaj <<<

 
_MG_3200.jpg
 

 

RODZINNA ORGANIZACJA

MIESIĘCZNE KALENDARZE

PLANNER OBIADÓW DOMOWYCH

obiady-2018.jpg

PLANNER TYGODNIA

tydzien-2018.jpg

LISTY ZAKUPÓW

 
listazakupow-prezentacja.jpg

LISTY ZADAŃ DO ZROBIENIA

todolista.jpg

Mam nadzieję, że kolejny rok się Wam przydadzą. 

Polecajcie też innym.

 

buźka