Lista Prezentów

witam, moi mili. jak u was zakupy prezentów? ja jeszcze nie zaczęłam. no, ale jakoś trzeba się zorganizować, żeby kupić rozsądnie, nie zapomnieć o nikim i jeszcze nie zbankrutować :) nie?

ja kocham kupować prezenty, ale chyba jeszcze bardziej wolę wymyślać, jakie prezenty kupować, wymyślać, co by się komu spodobało. pamiętam jak rok temu nie miałam na to czasu i zrobiliśmy zakupy prezentów w dosłownie w 2h ostatniej niedzieli przed świętami. też było fajnie, ale dlaczego miałabym siebie obdzierać z tej przyjemności. dlatego w tym roku zaczynam wcześnie (jak dla mnie) i siadam dzisiaj do robienia listy, a potem do internetu na zakupy :) dlatego przygotowałam sobie (i wam) taką śliczną grafikę, aby czas kupowania prezentów był jeszcze przyjemniejszy :) bardzo proszę... (pobierz grafikę klikając TUTAJ)

 

a ponieważ często mnie się rodzinka pyta co  sama chciałabym dostać, i jeszcze mam urodziny w tę niedzielę, no to zrobiłam dla nich mimi listę :) może się wam też coś spodoba :) linki do sklepów poniżej