Rodzinna Organizacja // 08-2014 // Family Organisation

// polski

(read in english below)

teraz dobra organizacja czasu jest mi bardzo potrzebna, dlatego nowy kalendarz i zadania domowe już wydrukowałam i wypełniłam. myślę jednak, że budowa nowego domu, papierologia z tym związana, pakowanie domy, przeprowadzka do teściów, praca, dziecko na wakacjach (bo przedszkole na miesiąc zamknięte) i jeszcze pisanie bloga w jednym czasie to dość duże wyzwanie logistyczne. wiem, że podołam, bo kiedy mam więcej zajęć zawsze uda mi się więcej zrobić w krótszym czasie... po prostu się nie lenię :) też tak macie?

jak tak, to skorzystajcie proszę z mojego projektu RODZINNEJ ORGANIZACJI, gdzie możecie w kalendarzu zapisać wszystkie ważne wydarzenia miesiąca i wizyty u lekarza, gdzie możecie sobie zaplanować obiady tydzień po tygodniu, gdzie możecie mężowi wypisać co każdego dnia musi wykonać, abyście były szczęśliwe i jeszcze sobie zaplanować szczegółowo czas w tygodnikach, by móc pójść do fryzjera (a propos muszę dziś zadzwonić i się umówić :p ) albo pomalować paznokcie :) jest też lista zakupów, by mąż nie zapomniał niczego z lidla i notatki, aby nie zapomniał czegoś dla was załatwić (jak np. zapłacić rachunki)

ABY ŚCIĄGNĄĆ I WYDRUKOWAĆ SOBIE DARMOWĄ RODZINNĄ ORGANIZACJE

KLIKAMY NA ZDJĘCIA PONIŻEJ.

 

// english

good time planning is what i need the most now. so i already printed and filled calendar and house chores for this month. sometimes i think building a new house, organising necessary papers, packing, moving to parents-in-law, work, kid at home (as kindergarden is closed for a month) and writing a blog at the same time is a bit of a logistic challenge. but i know i can make it and it would even be better, as i always manage to do more in shorter time when i have more to do :) are you the same?

if so, use my FAMILY ORGANISATION design this month where you can put major events in the calendar, where you can plan your dinners in the dinner table, where n the house chores tables you can plan what your husband need to do to make you happy, where you can plan your day in details in week-load tables to ensure you have time for hairdresser (oh, btw I need to book mine today) or doing nails. also there is shopping list for your husband to not forget to buy milk in the whole-foods and notepads for your hubby to not forget to run errands for you.

TO DOWNLOAD AND PRINT COLLECTION OF FAMILY ORGANISATION

CLICK ON THE PICTURES BELOW.