Wykończ Dom z HOUSE LOVES #2

 

tak, tak! już pora! trzeba się wziąć za wykończenie kolejnego pomieszczenia w domu :)

zapraszam was na

2 edycję wyzwania

WYKOŃCZ DOM Z HOUSE LOVES.

 

ostatnio poszło wam naprawdę nieźle (zobaczcie mój projekt sypialni >>> i wasze projekty >>>),

a kto nie zdążył wtedy,  teraz będzie mógł się wykazać :)

 

zaczynamy 18 stycznia 2016 (poniedziałek)

czas operacyjny - 4 tygodnie

 

jeśli macie w swoim domu takie pomieszczenia, których nigdy nie skończyliście, mimo tego, że mieszkacie tam już kilka lat; jeśli macie dość pokoju, który niby zamieszkały, ale jakiś taki niedomowy jeszcze jest; jeśli przytłacza was ilość pracy i pieniędzy, które są potrzebne, aby wszystko wykończyć w całym domu; jeśli macie wystający kabel od kinkietu nad łóżkiem, niezawieszone ramki ze zdjęciami walające się pod komodą, nigdy nieuporządkowaną szafę z ubraniami i za dużą ilość zabawek waszych dzieci -  a to wszystko doprowadza was do szału; jeśli niedokręcona gałka w komodzie czy  niekupiony  fotel  do salonu - są ostatnią rzeczą, jaką trzeba wykonać... to z całą pewnością -  moje wyzwanie jest dla WAS! 

wyzwanie WYKOŃCZ DOM Z HOUSE LOVES  to zabawa, w której wybieracie jedno pomieszczenie w swoim domu i analizujecie jego stan (przy pomocy moich PLANNERÓW - zobacz poniżej), a potem przez 4 tygodnie (powolutku) urządzacie, wykończacie i dekorujecie. to może być sypialnia, kuchnia, przedpokój czy łazienka. wszystko zależy od was. stan wykończenia czy też ilość prac, które chcecie wykonać, też zależy od was i pewnie, przede wszystkim, od możliwości finansowych. jednak zachęcam was do zaplanowania pracy tak, by udało się naprawdę wszystko wykończyć. może okazać się, że nie potrzebujecie aż 4 tygodni, by skończyć to jedno pomieszczenie!!! super! macie więcej wolnego czasu dla siebie.  ale jeśli to będzie większy projekt, myślę, że 4 tygodnie będą w sam raz dla was i dla mnie, by dojść do celu.

ja oczywiście też wezmę udział i tym razem ... tym razem na tapetę biorę przedpokój, który pokarzę wam... opiszę czego w nim brakuje, co robię, jak robię, co kupuję i jak go urządzam, dekoruję i sprzątam... mam nadzieję, że was to zmotywuje do wspólnej zabawy :D zabawy w wykończanie domu :) 

 

PLANNERY REMONTOWE

aby zaplanować swoje wyzwanie, pobierzcie specjalnie zaprojektowane do tego celu

PLANNERY REMONTOWE (pobierz, klikając na grafikę poniżej).

obszerny opis dotyczący używania plannerów "krok po kroku" znajdziecie tutaj >>> 

 
 

 

a teraz dajcie znać w komentarzach poniżej, kto się zapisuje :)

czekam na was.

jest dość czasu na zastanowienie .... liczę na was!