Rodzinna Organizacja // 10-2015 // Family Organisation

// POLSKI 

(see english version below)

 

czekacie na nowy kalendarz? nie wiecie co będzie w czwartek na obiad? lista zakupów na nowy miesiąc niesporządzona? no to już nie! :) przychodzę do was z kolejnym kalendarzem i plannerami od HOUSE LOVES. trochę na ostatnią chwilę w tym miesiącu, ale wybaczcie - wyzwanie WYKOŃCZ DOM Z HOUSE LOVES pochłonęło cały mój czas i wszystkie moje posty :) inne tematy muszą poczekać. 

mam nadzieję, że w październiku wszyscy trochę odetchniemy, bo zapewne wrzesień dał nam się we znaki. nowy rok szkolny to zawsze początek nowych obowiązków i zmian. ja, co prawda,  mam tylko jedno dziecko w wieku przedszkolnym, ale nawet z tym małym szkrabem jest całe zamieszanie :) a to dodatkowa lekcja gry na pianinie, a to jazda konikami, a to taniec, a to mamusia ma swoje spotkania, a to wyjazdy, a to tatuś planuje pracować po godzinach... bez kalendarza ani rusz :) 

mam nadzieję, że nadal używacie kalendarzy :D a jeśli lubicie planować i organizować sobie życie i nie słyszeliście jeszcze (choć to chyba niemożliwe) o PLANNERACH ułatwiających remont i wykończenie domu, zajrzyjcie też i tutaj

 

 

ABY ŚCIĄGNĄĆ I WYDRUKOWAĆ DARMOWĄ RODZINNĄ ORGANIZACJĘ w pdf

KLIKNIJ NA GRAFIKI PONIŻEJ.

// ENGLISH

 

TO DOWNLOAD AND PRINT PDF COLLECTION OF FAMILY ORGANISATION

CLICK ON THE PICTURES BELOW.