Rodzinna Organizacja // 02-2015 // Family Organisation

// polski 

(see english version below)

jednym z moich postanowień noworocznych, było wcześniejsze publikowanie RODZINNEJ ORGANIZACJI. wiem, że zależy wam, aby wcześniej zaplanować nadchodzący tydzień czy nawet miesiąc, więc to postanowienie jest dla was (przez was)... ale sama odczułam to szczególnie właśnie w tym miesiącu, kiedy już tydzień temu wiedziałam co mnie czeka w pierwszych dwóch tygodnia lutego i nie miałam gdzie tego zapisać :) obiecuję więc, że wcześniejsza publikacja wejdzie mi w nawyk i od tego wydania możecie spodziewać się RODZINNEJ ORGANIZACJI tak na półtora tygodnia przed końcem miesiąca - ustawiłam powiadomienie w komórce, więc nie ma mocnych :)

jak możecie zauważyć na instagramowych zdjęciać poniżej, luty mam już totalnie zapełniony :)  a jak u was?

nie wiem, kiedy będę pisać na blogu (pewnie po nocach), ale luty będzie ciężki. dużo planów, dużo wydarzeń, dużo nowego domu i dużo pracy... teraz u mnie wszystko kręci się wokół domu - "niemożliwe ;)"  i jeśli obserwujecie mojego facebooka, pewnie widzieliście jaki wielki postęp prac budowlanych nastąpił ostatnio na mojej budowie - w związku z tym mam teraz pełne ręce roboty, czyli planowania.

zaczynam już ostatecznie wybierać wykończenia wnętrz domu i szukać materiałów - będą moodboardy na blogu (DON"T WORRY). na początku oczywiście ograniczamy się tylko do niezbędnego MUST HAVE, żadnych większych wydatków. na tapetę poszły więc drzwi wewnętrzne i podłogi drewniane (bo na to można czekać nawet 3 miesiące, więc muszę zamawiać, by uniknąć czekania). potem będę po kolei wybierać panele podłogowe lub wykładziny... jeszcze nie wiem na co się zdecyduję w sypialniach. kolor ścian tym razem jest prosty - wszystko na biało (na razie). po wprowadzeniu się, zobaczę jak czuję się w takiej ilości bieli i jak mi się nie spodoba, będę malować to tu, to tam :) wtedy już mi się spieszyć nie będzie. meble mamy ze starego domu, więc tylko kuchnię muszę wybrać (będzie IKEA). z łazienkami szaleję już od jakiegoś czasu, dlatego że wiem ile one mogą kosztować. a chcąc zaoszczędzić - szukam promocji, outletów, wyprzedaży noworocznych, promocji bez vat i armatury z wystawki :)  - i jestem bardzo zadowolona, bo na razie udało mi się zakupić wszystkie kafelki z większą lub mniejszą zniżką :) LUBIE TO! 

mam nadzieję, że chociaż luty to ten krótki miesiąc... jakoś mi się dni wydłużą :)

a jakie są wasze plany? może podrzucicie mi na facebooka fotki z wypełnionymi waszymi kalendarzami? można by z nich kolaż stworzyć :)

ABY ŚCIĄGNĄĆ I WYDRUKOWAĆ DARMOWĄ RODZINNĄ ORGANIZACJĘ

KLIKNIJ NA GRAFIKI PONIŻEJ.

// english

 

TO DOWNLOAD AND PRINT COLLECTION OF FAMILY ORGANISATION

CLICK ON THE PICTURES BELOW.