(Prawie) Skończony Dom - Homekoncept 1

wychodzę dzisiaj na zewnątrz domu, by zakończyć tym postem moją historię budowy naszego domu :) wszystkie posty, które były związane z postępem prac na placu budowy możecie zobaczyć tutaj - pod tagiem 'dziennik budowy'. ale brakowało w tym zestawieniu ostatecznych zdjęć skończonego i, w końcu, ostatecznie wyglądającego domu z zewnątrz.

wiem, że wielu z was buduje ten sam dom lub planuje go budować, dlatego podsyłam zdjęcia, abyście mogli obejrzeć go z każdej strony. ubiegając pytanie tych, którzy są tutaj od niedawna, potwierdzam, że to jest dom z gotowego projektu i nazywa się 'homekoncept 1'. dokonaliśmy jedynie kilka zmian, by dostosować go do własnych potrzeb. obszernie o tych zmianach pisałam tutaj, gdzie również możecie zobaczyć układ pomieszczeń domu (ten oryginalny i ten po naszej adaptacji).

dom jest 'prawie' skończony z zewnątrz. prawie, bo niestety nie ma jeszcze położonych płytek przy głównym wejściu, nie ma desek tarasowych, nie ma kamieni wokół domu  ani szklanych balustrad na balkonach. płoty się robią, a ogród jest bardziej boiskiem do piłki nożnej  niż ogrodem. cieszę się jednak ogromnie, że  'tylko' tyle brakuje :D i oglądam co dzień nową trawkę, wspominając czasy czarnoziemu, który leżał w tym miejscu, i wpadał do domu jak burza piaskowa przy każdym otwarciu okna. 

 
 

stworzyłam mini filmik, na którym widać jak dom rósł i zmieniał się nasz dom :D gdy go oglądam powracają wspomnienia. 

jej!

nie mogę uwierzyć, że to wszystko stało się w ciągu 8 miesięcy...

i że już jest tak!!!

 

czy mieszka nam się dobrze? oj, bardzo!!! jesteśmy zachwyceni tym domem i czujemy, że ma on w sobie to wszystko o czym marzyliśmy, a nawet więcej. gdyby ktoś przyszedł i chciał go kupić, nie sprzedałabym :) będę tu mieszkać najdłużej jak się da.

ściskam was

buźka