Przeprowadzka i Koniec Budowy - Czyli Wnętrza Prawie Skończone

10 lipca 2015

DZISIAJ SIĘ PRZEPROWADZAMY

Aaaaaaaaaaa - nie wierzę!!!!!!


 

kochani, wpadam dosłownie na chwilę - by wam tylko powiedzieć, że tak! że to dzisiaj! że dzisiaj się przeprowadzamy do nowego domu :) HUUURRRAAA!!!!! - jak to wykrzyczała dzisiaj rano moja Gabi, skreślając ostatni dzień z jej kalendarza.

to jest dla mnie i naszej małej rodziny bardzo niezwykły dzień! dzień wyczekiwany od 11 miesięcy, kiedy wyprowadziliśmy się z pierwszego domu. dzień najważniejszy w tym roku, bo po 9 miesiącach zakończyła się nasza budowa na dobre i rozpoczyna się mieszkanie w DOMU!!!!!

nie do końca wierzę, że to już dziś i chyba dopiero jak zasnę w łóżku w nowej sypialni (czytaj na materacu) to ta świadomość na mnie spłynie :) od kilku dni przenosimy rzeczy do nowego domu, ale dopiero dzisiaj będziemy w nim spali i wyprowadzamy się od rodziców.  nie mogę uwierzyć, że to jest już dziś. że koniec. że to jest już nasz dom, a nie budowa!!!! naprawdę? że udało się!!! i że jest tak pięknie!!!!

nie wiem co dalej mam pisać, bo po prostu padam na twarz :)

dlatego wrzucam tylko zdjęcia z etapu wykończenia domu, gdzie widać pomalowane ściany i położone podłogi, i niestety na razie nic więcej... bo nie zdradzę wam wszystkiego na raz :) po za tym wiele rzeczy jeszcze brakuje, jak podłoga w salonie, blat w kuchni czy 6 par drzwi, więc czekamy, a wy musicie razem z nami :)

dobra idę.... znikam....

buźka