Motywacja // Motivation

//polski

(read in english below)

Kiedy zaczynałam tego bloga, nie wiedziałam nic o technicznych jego rozwiązaniach. Nie wiedziałam co znaczy domena, host, wordpress, wtyczki :) Możesz w to uwierzyć? Bo ja nie!!! Oznacza to tylko jedno, że to prawda co mówią: „WSZYSTKO JEST DLA LUDZI”. Kiedy zaczynałam i spędzałam godziny oglądając instrukcje na youtubie i czytając rewelacyjne porady „jak założyć bloga” od doświadczonych blogerek, miałam chwile albo nawet godziny zwątpienia. Myślałam, że po prostu nie podołam temu zadaniu. Musiałam się tyle nauczyć i to tyle nowych rzeczy. Ale się nie poddałam – dzięki wsparciu mojego męża, samozaparciu i wspaniałemu zdaniu motywującemu, który kiedyś gdzieś usłyszałam, byłam na dobrej drodze, aby stworzyć to dziecię. I jak się potem okazało, nie było to takie trudne. Szukałam pomocy, gdzie się tylko da: zadawałam pytania znajomym na facebooku, oglądałam filmiki na youtubie, dokładnie czytałam instrukcje instalacyjne, przeszukiwałam google w celu zrozumienia słów, które były mi obce…i dzisiaj, dwa miesiące później, jestem…piszę bloga z Paulinką i strasznie mi się to podoba :) Nie żałuję niczego. A teraz nie mogę sobie wyobrazić mojego życia bez niego ;)

Kocham te motyle w brzuchu, kiedy publikuje nowego posta. Strasznie się cieszę, kiedy komentujecie nasze wpisy. Uwielbiam kiedy oceniacie nasze zdjęcia i jestem taka, taka, taka szczęśliwa, kiedy ktoś nowy dołącza do naszego grona wielbicieli (followers).

Więc jeśli myślisz o zrobieniu czegoś nowego (bloga, strony internetowe, sklepu on-line, założenia nowej firmy, zmienienia zawodu), czegoś czego nie robiłeś jeszcze nigdy w życiu- ZRÓB TO!!! Nie martw się „WSZYSTKO JEST DLA LUDZI” i na pewno dopniesz swego. Nauczysz się wszystkiego czego potrzebujesz, szukaj, rozwijaj się, szperaj, bądź lepszy i na koniec miej z tego dużo zabawy. Po prostu daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz. Płeć i wiek nie ma znaczenia :)

Aby was zmotywować, mam dla was darmową grafikę do ściągnięcia. Użyj mojej motywującej grafiki, którą zaprojektowałam, aby postawić w swoim pokoju biurowym, gdzie pracuję nad blogiem, by przypominała mi, że nie ma rzeczy nie możliwych. Mam nadzieje, że będzie wam przypominać, że pewnego dnia też osiągniecie cel i staniecie się Profesjonalistami i EKSPERTAMI!

Narazie wykonałam ją tylko po angielsku, ale jeśli się komuś bardzo spodoba to proszę o zamówienie, wpisując komentarz poniżej.

 

Każdy PROfesjonalista był

kiedyś amatorem.

Każdy EKSPERT był

kiedyś początkujący.

Więc marz o WIELKICH rzeczach

i ZACZNIJ teraz.

Motivation.jpg

Kliknij na zdjęcie aby ściągnąć, wydrukować, oprawić i cieszyć nim oczy!

ps. Nie mówię, że już jestem blogo’wym PRO, zaledwie po tak krótkim czasie jego prowadzenia, ale jestem na pewno bliżej stania się nim, niż było to dwa miesiące temu.

Tak więc przestań już czytać tego posta i zacznij DZIAŁAĆ teraz!!!

k@rolina

 

//english

When I started this blog I didn’t know anything about technically behind it. I didn’t know what a domen, host, wordpress, plugins are :) Can you believe that was two month ago? I cannot!!! It only means it is true what they say “EVERYTHING IS FOR PEOPLE”. When I started and spend hours looking though youtube tutorials and reading great advices from experience bloggers on how to run a blog, I had a minute or hours of doubt. I though I wouldn’t manage. There was so much to learn and so much new. But I didn’t give up – with my husband support, self-determination and great motivational phrase, I once heard, I was on my way to create this little baby. As it turns up, it wasn’t as hard as I imagined. I used as much help as I could: post questions on the facebook wall for my friends to help me, watch many tutorials, read carefully any installation instructions, search though google to find the meaning of the words I couldn’t understand….and here I am now, two months later…writing blog with Paulinka and enjoying myself so, so, so much :) I don’t regret it at all. I even cannot imagine my life without it ;)

I love the butterflies in the belly when I post something new. I am so excited when you comment posts. I love feedbacks on the photos and I am so, so, so happy when new followers join us.

So if you are thinking of starting something new (blog, website, online shop, company, change of carrier) that you have never done before, DO IT!!! Do not worry, “everything is for people” and you will finally get there. You will learn all you need to know, search, develop, find, get better and finally enjoy it. Just give yourself time to learn. No gender or age restrictions apply :)

To motivate you I have a free printable download. Use my motivational graphic, I designed to put in my office where I

create blog, to remind me there is nothing I cannot do. I hope it will remind you everyday that one day you will get there too and become PRO and EXPERT!

Just click on this picture to download, print, put in the frame and enjoy!

ps. I am not saying I am a blog pro after two months of running a one but I am definitely closer to it than I was two months ago.

So stop reading this post now and start doing IT!!!

k@rolina