Stolik Kawowy do Salonu - ? -

Mój projekt 'salon' wymaga jeszcze dopracowania szczegółów. Mimo że wygląda na skończony, to jeszcze brakuje kilku mebli oraz lamp. Jednak nie wszystko na raz... Niedawno pokazywałam Wam nasze sofy (link do posta >>>) oraz komodę (link do posta >>>).  Kolejnym etapem jest dobranie odpowiedniego stolika kawowego; i powiem (z wielką ulgą), że chyba znalazłam odpowiedni sklep, gdzie będę mogła go zamówić - IDEEËN (link do sklepu >>>). A co więcej, na końcu posta znajdziecie kod zniżkowy na ich produkty. Pytanie dotyczy tylko tego: jaki stolik wybrać? Prostokątny czy okrągły; oraz: jaki kolor ramy?... Mam nadzieję, że podpowiecie mi, bo tym razem szukam właśnie Waszej pomocy. 

 

 

WYMARZONY STOLIK

 

Mój wymarzony stolik kawowy musi mieć marmurowy blat. To jest podstawa. Tak chciałam od samego początku. Rozkochałam się w marmurze już dawno i konsekwentnie mam go to tu, to tam, w całym naszym domu (to tu, czyli w łazience >>> link do posta /, to tam, czyli w kuchni >>> link do posta / albo jeszcze przy kominku >>> link do posta / czy chociażby w przedpokoju >>> link do posta). Nie wszędzie zdecydowałam się użyć prawdziwego białego marmuru. W kuchni przeważył rozsądek i perswazja męża, więc mamy blat mdf, imitujący marmur. W łazience przeważyła cena, więc płytki są gresowe. Jednak postanowiłam, że nie odpuszczę i stolik kawowy musimy mieć z prawdziwego białego marmuru: carrara, calacatta lub statuatio. Nietrudno się więc domyślić, że IDEEËN, jest po prostu, idealnym miejscem, aby taki stolik zamówić - zobaczcie zresztą sami co oni wyczyniają :)

zdjęcie 1 - Scraperka Blog (>>>) , zdjęcie 2, 3, 4 - IDEEEN (>>>)

 

 

RAMA STOLIKA

 

Mimo tego, że wiem jaki będę miała blat stolika, to cały czas nie jestem przekonana w 100%, który jego kształt (okrągły czy prostokątny) pasuje do mojej przestrzeni. Co więcej, zastanawiam się mocno nad też odpowiednim kształtem stelaża. Moja przestrzeń jest dość duża, więc nie mogę wstawić tam małej ławy. Mam, co prawda, swoich faworytów, ale chyba nie będę tego zdradzać, aby Wam niczego nie sugerować, bo przecież chciałabym Was prosić o sugestie. Pod uwagę biorę następujące kształty (nie sugerujcie się kolorem na tym zestawieniu):

 
 

W IDEEËN mogą wykonać stelaż na zamówienie,

więc mogłabym wybrać każdy z nich.

Tylko który?

 

 

 

KOLOR STELAŻA

 

Kolejne pytanie to: jaki dobrać kolor stelaża?'>>> link do źródła). Skłaniam się ku bieli, bo przepięknie wygląda w realizacjach w stylu Modern Classic czy NY Style (zdjęcie po prawej >>> link do źródła) - o taki efekt mi właśnie chodzi.

Mimo wszystko nie jestem do końca przekonana...

bo najładniejsze zestawienie na dziś - to złota rama z marmurem...

co w  moim przypadku nie wchodzi w grę.

 
 

 

 

 

PROSTA WIZUALIZACJA

 

Wykonałam bardzo prostą wizualizację stolików w moim salonie.

Nie jest ona idealna, ale dla mnie wystarczająca, aby nieco więcej zobaczyć i w końcu zadecydować. 

 

 

 

I co o tym sądzicie?

 

 

 

 

RABAT W IDEEEN

Mam też dla Was rabat -10% na wszystkie produkty IDEEEN (link do sklepu >>>).

Wystarczy przy zamówieniu podać hasło: 'houseloves'.

Rabat jest ważny do końca września 2016.

Mają przepiękne stoliki kawowe, konsole czy stoliczki nocne. 

 

 

 

 

NIE ZAWSZE WSZYSTKO WIADOMO

 

W większości przypadków jest tak, że to ja Wam doradzam, czy pokazuję moje wybory. Jak jednak widzicie, nie zawsze wszystko wiem i często zajmuje mi naprawdę wiele czasu przemyślenie doboru i odpowiednich elementów przestrzeni. Mój dom nie powstaje z przypadku. Dlatego dzisiaj to ja proszę Was o podpowiedź.  Myślę, że znacie to uczucie niezdecydowania, bo codziennie wiele osób pisze do mnie z prośbą o poradę. Wiedzcie też, że zawsze odpiszę - prędzej czy później :) I cieszę się bardzo, że dostaję tyle miłych słów od Was, że projekty się Wam podobają. 

Moje wnętrza powstają z serca i miłości do otaczania się pięknymi rzeczami i miło mi, że Wam też są tak bliskie. Dziękuję również, że zaufaliście mi tak bardzo, iż wiele moich nowych projektów powstaje także dla WAS. Kuchnie się remontują, łazienki kafelkują, a ja tylko czekam na ich ostateczną realizację, by pokazać Wam końcowe efekty... na pewno zobaczycie je na blogu już niedługo...

 

buźka