Design Day Off Marina | Szczecin

jesień i pora przedświąteczna  sprzyja WIELU ciekawym event'om organizowanym na terenie całej polski, związanych oczywiście z designem, targami, wystawami, warsztatami wnętrzarskimi i innymi koło-home-dekoracyjnymi spotkaniami. dopiero co wróciłam z łódź design festival 2014, (które a'propos, kończy się już w niedzielę, więc jak jeszcze nie byliście, to polecam), a już w ten weekend kolejny dzień designu. tym razem lokalnie, jak dla mnie, bo w szczecinie.

polecam wam DESIGN DAY na OFF MARINIE w niedzielę 19.10.2014 przy ul. chmielewskiego 18, 70-028 w szczecinie. to pierwsza tego typu inicjatywa ogólnopolska w OFF Marinie (czyli na terenie zabytkowego kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego na marinie szczecińskiej), której celem jest stworzenie  wspierającej się grupy zachodniopomorskich przedsiębiorców wraz z zapewnieniem jej możliwości nawiązywania kontaktów z innymi partnerami z polski i europy. to też możliwość zapoznania się i kupna autorskich mebli, artykułów domowych,  tkanin, mody, zdjęć, gitary na zamówienie, designerskich aplikacji czy dobrego plakatu. 

wydarzenie jest o tyle ciekawe, że udział w nim jest bezpłatny i każdy, kto zajmuje się designem małym, dużym i średnim może w tym przedsięwzięciu uczestniczyć (moja koleżanka będzie się wystawiać w boksie 34 HOME BY WOLFF :) ). Obecnie lista wystawców, to blisko 50 twórców i freelancerów - głównie ze szczecina i berlina (zobaczcie poniżej)

podam wam jeszcze program (choć więcej informacji możecie znaleźć na fb wydarzeniu)

Line up:
Hala Główna: 
12:00 Oficjalne otwarcie Design Day
12:15 Black Cookies Soundsystem (kolektyw DJ-ski)
12:15 Otwarcie kawiarni Cafe In & Qualia 
12:15 Otwarcie strefy chilloutu – Voozek
18:00 OFF Academy Bartek Stanny: „Installation Art” (strefa chilloutu)
19:00 Szczecin Główny w OFF: Koncert Kępisty_Licak_Modoolar
20:00 Zamknięcie Design Day 
20:30 After Party

Showroom:
14:00 RPO WZP - Porady dla Młodych Przedsiębiorców 
15:00 Wykład Rudi Fontana - Styl włoski w designie
16:00 Magda Małachowska - Projektowanie usług 
17:00 Klaster it. - Promowanie sztuki poprzez nowe technologie 

OFF Patio:
12:15 Otwarcie strefy smaku: Stojaki i Tawerna

OFF Sklep:
12:15 Wernisaż prac. Samorząd Studencki prezentuje prace studentów Akademii Sztuki w Szczecinie.

 

na koniec jeszcze  fajny filmik z OFF MARINA :) a więc kto się wybiera w niedzielę do szczecina?

ps. cześć treści posta zaczerpnięta z prasowych informacji OFF MARINA udostępnionych na ich fanpagu, co nie znaczy, że post jest sponsorowany. ja po prostu się tam wybieram i chciałam, żebyście też wiedzieli o tym eventcie. UWAGA BŁĄD  // ERROR

jeśli używasz przeglądarki internet explorer - możesz nie widzieć systemu komentowania poniżej. pracuję nad naprawą tego błędu na moim blogu, ale w między czasie jeśli chcesz skomentować użyj po prostu innej przeglądarki: chrome, firefox lub safari.

//

if you are using internet explorer you may not be able to see commenting system below. i am working on fixing that error on my blog but in the meantime please use alternative browser: chrome, firefox or safari.