Relacja z Design Day w Off Marina | Szczecin

w niedzielę szalałam na DESIGN DAY, o którym pisałam wam w piątek. ogólnie dwa słowa: ach!!! i och!!! tyle, co mam do powiedzenia :)

no dobra, powiem więcej. przede wszystkich ukłon, głęboki, w stronę organizatorów!!! urzekło mnie to, że zadbali o każdy szczegół, nawet muzykę w tle, która idealnie nadawała klimatu całemu wydarzeniu i wcale nie zagłuszała rozmowy. poza tym postarali się, bo wszystko jakoś miało ręce i nogi: stanowiska tam, gdzie powinny być, kawiarnia z pysznymi, nawet wegańskimi przekąskami, napoje od naszych rewelacyjnych szczecińskich STOJAKÓW, świetne zaplecze industrialne :D i jeszcze DJ przy barze :) dla mnie bomba! po drugie: super wystawcy!!! a na dodatek oni wszyscy z mojego regionu zachodniego pomorza!!! byłam w ciężkim szoku, że takie perełki znalazłam (albo jeszcze nie odkryłam i powinnam się wstydzić?). bardzo się cieszę, że w końcu ktoś ze szczecina zorganizował nam lokalne TARGI RZECZY ŁADNYCH czy PAPIER KAMIEŃ NOŻYCE. odłożyłam, więc na półkę (znowu) relację z wystaw z ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL i  nie przedłużając, bo czeka was długa fotorelacja, zapraszam po inspiracje!!!

najważniejsze - 'nie ma oglądania bez zobowiązania', czyli zobowiązuje was do zaglądania na podane przeze mnie linki do wystawców :) a nóż widelec się jeszcze coś wam spodoba, czego nie ujęłam aparatem i razem zaprzeczymy panu z "radia szczecin", który chodził po hali i pytał ludzi: "czy to wystawa niczego?"

stoły z plastrów drewna od LIDART (klik)

lampy loftowe od ILU - ilu.interiors@gmail.com

biżuteria z lnu od agnieszkaróżanek (klik) zauważcie bransoletkę z USB :D

100% recycled paper, czyli mój wymarzony notes od magdalena tekieli (klik)

co prawda, ona pochodzi z krakowa, no ale pani, która prowadzi dystrybucję jej produktów na terenie szczecina i berlina się wystawiała, więc miałam okazję na żywo poprzeglądać jej przepięknie zaprojektowane notesy i plannery.

industrialne i loftowe meble od NORDLOFT (klik)

meble z prasowanego kartonu, wersja mini i maxi :) 

geometryczne i ręcznie wykonane lampy od abrasiv (klik)

ręcznie stylizowane dekoracje domowe od HOME BY WOLFF (klik)

nawet szczeciński town shop mnie ujął, bo to sklep z designerskimi miejskimi pamiątkami, a nie typowymi drzewkami z bursztynu :D - wszystko od SZCZECIŃSKI (klik)

właśnie tak jak pisze powyżej na zdjęciu

NAJLEPSZE PRZED NAMI, czyli SWEET CRAFT... to niewątpliwie box, który mnie najbardziej przyciągnął. poznałam na nim jej twórczynię, iwonę szpilewską, która projektuje i wytwarza autorskie wzornictwo tworząc markę SWEET CRAFT. w życiu nie podejrzewałabym, że ktoś ze szczecina robi takie piękne materiały: modne, a wręcz designerskie :), ciekawe, z pięknie dobraną kolorystyką, totalnie zakręcone rysunki, dziecięce stworki i wszystko dobrej jakości. do wyboru są unikatowe tkaniny oraz wypustki i lamówki... z tego, co się dowiedziałam, sprzedają też gotowe produkty, jak np. fartuszki, ale głównie koncentrują się na sprzedaży swoich autorskich tkaniny!!! nowe wzory już niedługo będą dostępne na stronie, a na razie stare i nowe można było podziwiać na DESIGN DAY :) słuchajcie, ja chyba znalazłam inspirację, do gabrysiowego "tęczowego pokoju z brokatem" - jestem uratowana :)

znaliście już niektóre produkty? co wam się spodobało najbardziej?UWAGA BŁĄD  // ERROR

jeśli używasz przeglądarki internet explorer - możesz nie widzieć systemu komentowania poniżej. pracuję nad naprawą tego błędu na moim blogu, ale w między czasie jeśli chcesz skomentować użyj po prostu innej przeglądarki: chrome, firefox lub safari.

//

if you are using internet explorer you may not be able to see commenting system below. i am working on fixing that error on my blog but in the meantime please use alternative browser: chrome, firefox or safari.