'Wygrałam' Blog Roku

minął dokładnie tydzień od wielkiej GALI rozdania nagród w konkursie TWÓRCA ROKU- BLOG ROKU, w którym startował też mój blog. z duszą na ramieniu i moim mężem wybrałam się tego dnia do warszawy, by przeżyć wieczór, jakich w życiu można policzyć na palcach jednej ręki (albo mniej). wieczór pełen wrażeń, turkusowoniebieskiego światła, znanych i lubianych jurorów, blogerów, mediów i fleszy :)

fot. Mateusz Moskała/Onet

fot. Mateusz Moskała/Onet

jeśli śledzicie mojego funpage na facebooku (>>>tutaj) lub konto na instagramie (>>>tutaj), to pewnie wiecie, że wcale NIEwygrałam BLOGA ROKU!!!  ale tytuł posta, to wcale nie zmyłka! moja radość z bycia w pierwszej trójce w swojej kategorii konkursu BLOG ROKU: Twórczość i Pasja, to powiem nawet, że WIĘCEJ NIŻ WYGRANA, o jakiej nawet nie marzyłam. HOUSE LOVES przecież jako jedyny blog wnętrzarski znalazł się w pierwszej trójce wśród innych przodujących w tym miejscu blogów publicystycznych, lifestylowych, dziecięcych czy zdrowotnościowych - i godnie reprezentował (mam taką ogromną nadzieję) wszystkie blogi wnętrzarskie, czy jak kto woli - homestylowe. nie jestem pewna, ale jaskółki mi donoszą, że to też pierwszy raz od początku istnienia konkursu, kiedy taki blog znalazł się w pierwszej trójce... dlatego ja po prostu czuję, że WYGRAŁAM! i jestem ogromnie wdzięczna i wzruszona! ... inna sprawa, że kiedy wyczytano, że moją kategorię wygrał RUNEAT, to myślałam tylko o jednym: 'chwała Najwyższemu, że nie muszę już się stresować, aby wyjść na scenę i coś powiedzieć :) :) :)' ... 'zresztą, nie mam takich żarówiastych butów jak RUNEAT, a koło Marcina Prokopa wyglądałabym jak krasnal' ;)

dlatego dzisiaj tę moją 'nagrodę' dedukuję wam, moi kochani. bo bez WAS nie byłoby blogowania, bo bez WAS nie weszłabym do pierwszej 10-tki, bo bez WASZEGO kibicowania i wyrazów sympatii, nawet bym nie pomyślała, aby w tym konkursie startować. to WASZE pytania i chęć czytania kolejnych postów o budowaniu i urządzaniu waszych domów sprawiają, że chce się dawać więcej. to dzięki WAM wiem, że blog jest przydatny, potrzebny i inspirujący. jesteście najlepsi i najwspanialsi :) jestem ogromnie wdzięczna i zaszczycona, że tak bardzo wspieracie HOUSE LOVES i ja mam WAS, jako swoich czytelników... dlatego wiedzcie, że pisać dalej będę, inspirować i radzić też... i że czytam wszystkie wasze komentarze i wszystkie wasze maile, które do mnie trafiają, bo chcę was poznać, chcę pomagać - chcę odpisywać.

a kto naprawdę wygrał?

ci najbardziej zasłużeni :)

BLOG ROKU - blog PRAKREACJA (>>>blogger)

VIDEO ROKU i TWÓRCA ROKU - Włodek Markowicz (>>>Youtuber)

D Z I Ę K U J Ę

 

buźka


RELACJEk@rolinablog roku