Co Znalazłam na Łódź Design Festival

wiem, że łódź design festival był już jakiś czas temu i pisałam już o tym jak było na meetblogin, ale znalazłam tam kilka fajnych rzeczy, których nie zdążyłam wam jeszcze pokazać, więc wracam myślami do łodzi. najbardziej spodobała mi się lampa copper shade. choruję na taką od dawna. może kiedyś... a co wam wpadło w oko?

lista znalezisk:

1. lampa copper shade zaprojektowana przez toma dixona (www.nap.com.pl)

2. stół oskara zięty - FiDu technology (www.zieta.pl)

3. fotel i stolik kawowy od 336 concept (www.366concept.com)

4. plakaty numerowane wykonane sitodrukiem i sygnowane przez studio gra-Fika (www.gra-fika.com)

5. szachy DIY - prosty sposób na własnoręcznie wykonane szachy

6. dywan DIY - z tkaniny modułowej. opis wykonania dywanu na str.36 przewodnika wydanego przez LDF "przepis na mały dizajn".

7. nowa kolekcja filiżanek KRISTOFF

8. pomysł na ergonomiczne narzędzia ogrodowe oraz nietypowy karmnik dla ptaków - projekt pilotażowy, studenci.UWAGA BŁĄD  // ERROR

jeśli używasz przeglądarki internet explorer - możesz nie widzieć systemu komentowania poniżej. pracuję nad naprawą tego błędu na moim blogu, ale w między czasie jeśli chcesz skomentować użyj po prostu innej przeglądarki: chrome, firefox lub safari.

//

if you are using internet explorer you may not be able to see commenting system below. i am working on fixing that error on my blog but in the meantime please use alternative browser: chrome, firefox or safari.