Otwarcie Sklepu Westwing w Warszawie

otwarcie-stacjonarnego-sklepu-westwing.jpg

Na początku lutego Westwing otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny w Polsce, ba, pierwszy taki w Europie. I w takich właśnie chwilach jak te żałuję (ale tylko w takich), że nie mieszkam w Warszawie! No, bo oczywiście mieści się on w Warszawie, a dokładnie w galerii Arkadia. Jeśli więc jesteście z tamtych okolic, zazdroszczę Wam niemiłosiernie, tak samo jak zazdroszczę wszystkim, którzy mają IKEA w swoim mieście :)

Westwing pewnie znacie, a jeśli nie, to zajrzyjcie tutaj (link do sklepu online >>>). Westwing to sklep online, w którym można kupić artykuły wyposażenia i dekoracji domu. Działa on na zasadzie kampanii, w których jest ograniczona ilość produktów do sprzedaży, a dostępne są one tylko przez kilka dni. Kto pierwszy, ten lepszy, bo ceny są przeważnie promocyjne. Dlatego warto się zapisać do newslettera, aby nas nic nie ominęło, zwłaszcza w tym momencie, kiedy jesteśmy na etapie urządzania domu.

Ja osobiście (pewnie już to wiedzie, czytając bloga regularnie) jestem ich wierną fanką i stałym klientem. Uważam, że ich kampanie dają możliwość kupienia czegoś unikatowego, czegoś niedostępnego jeszcze nigdzie indziej, a na dodatek w dobrej cenie. Oczywiście nie każda kampania taka jest. Dlatego nie zaglądam do każdej. Niestety, wraz z rozwojem Westwing zwiększa się ilość kampanii otwartych jednocześnie, co sprawia, że można dostać oczopląsu. Jednak pomimo tego można przejrzeć asortyment w miarę sprawnie i znaleźć coś niezwykle interesującego.

Sklep stacjonarny również nie działa na takich samych zasadach jak to robią normalne sklepy. Musicie nastawić się na to, że co dwa tygodnie zmienia się jeden z czterech wystrojów wnętrz, co oznacza, że w sklepie sprzedawane jest ciągle coś innego, ale jednocześnie unikatowego. Jeśli upolujecie jakieś meble czy dekoracje, to jest raczej małe prawdopodobieństwo, że wszystkie wasze sąsiadki będą miały to samo :) Obecnie Westwing prezentuje 4 stylizacje: 'Niech się srebrzy - czyli klasyczna elegancja', "Ciepły wiatr północy - czyli zimowe scandi', 'Urok alpejskich chat - czyli drewno w pięknym wydaniu' oraz 'W rytmie samby - karnawałowy i pełny kolorów glamour'. Uwierzcie mi na słowo, że to, co znajduje się w sklepie na pewno Was zachwyci, bez względu na to czy jesteście miłośnikami scandi, czy retro, a może vintage czy modern classic... W Westwing nakierują Was na produkty odpowiadające Waszej stylistyce. Kampanie w sklepie online są przeważnie tworzone wg stylów wnętrz, w których elementy wyposażenia mogą się pokazać, i tak samo dzieje się w sklepie stacjonarnym. Ułatwia to nieco poszukiwania w tym momencie, jeśli się już na coś zdecydujemy.

 

Życzę Wam więc miłych zakupów 'na żywo', a sama lecę poszperać tam online. 

 

buźka