Ja, Meetblogin i Łódź Design Festival 2014

no to co? kto chce kilka fotek z tego co mi się podobało, co ładnie wyszło na zdjęciu ;) i co ciekawego było na MEETBLOGIN i ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL w ten weekend? nikt? ok! to piszę o czym innym .... :P ... żart

to moje pierwsze spotkanie w realu z blogerkami, które poczytuję. i na początku właśnie o nich chcę pisać. nie zaskoczyły mnie :) okazały się, takie jaki ich blogi: kreatywne, inspirujące, ciekawe, sympatyczne i pełne pozytywnej energii [w miarę oczywiście możliwości poznania 30 osób przez jeden weekend]. bardzo się cieszę, że istnieją takie same osoby jak ja, czyli zakręcone na punkcie dekoracji wnętrz... było o czym gadać, uwierzcie mi!! ściskam je bardzo mocno i wiem, że spotkamy się ponownie.

meetbloging, czyli seria spotkań zorganizowanych dla blogerów wnętrzarskich odbyła się wg zaplanowanego programu... czyli zebranie wszystkich i przywitanie, prezentacja video i QA z projektantami ziętą i kuchcińskim, warsztaty moodboardowe z paradyż, wizyta w vede home, gala rozdania nagród, warsztaty o social media, prezentacja roca o oszczędzaniu wody oraz na koniec kolorowy wykład dagmary jakubczak o potrzebie designu.  w całej masie informacji i prezentacji, zachwycił mnie produkt prezentowany przez firmę vede home o nazwie GEOtexture, który jest rodzajem betonowego cienkiego tynku, gładzi czy powłoki, którą można nakładać na prawie wszystkie powierzchnie i wykańczać nim wnętrza od podłóg, po ściany, meble i wiele innych. ciekawe jest to, że powłoka jest bardzo odporna. i nie mówię wam o tym, bo mi może zapłacili albo dali gadżety, po prostu szczerze mnie zaciekawili i mam zamiar zgłębić wiedzę na temat aplikacji tego betonowego wynalazku. uważam, że jest warty uwagi i będę jeszcze o nim pisać.

no to co, pewnie chcecie fotki z meetblogin i warsztatów? proszę bardzo :)

a co z łódź design festival? a 'przejszłam' się tu i ówdzie i po pierwsze BARDZO polecam wam odwiedzić to miejsce, a właściwie to kilka miejsc, bo cały festival jest rozłożony w kilku punktach łodzi: główne centrum festiwalowe 1 w art inkubator na tymienieckiego 3, centrum festiwalowe 2 na piotrkowskiej 250, OFF piotkrowska na piotrkowskiej 138 i jeszcze w 24 punktach miasta :) lol , więc jest tego sporo. niestety nie miałam czasu obejść wszystkiego. na szczęście dla was, festival jeszcze trwa, bo jego koniec jest 19 października, tak że możecie jeszcze odwiedzić te wszystkie miejsca. poza tym, mnie samo miejsce festiwalowe zachwyciło :) pięknie wyremontowane stare fabryki, zachwycająca cegła i wielkie przeszklenia są walorem samym w sobie. no, gdyby nie ta słaba klima ;P  [bo słuchajcie, było 20 stopni w weekend i jakiś powrót lata], a przy takiej ilości ludzi robiło się gorąco :) lepiej iść w tygodniu, mówię wam!

tak wiele się działo na festivalu, że nie sposób wszystkiego ogarnąć, ale to jest właśnie na plus dla organizatorów, bo wtedy każdy coś mógł znaleźć dla siebie. mnie interesował nowy (w moim mniemaniu) mały design, dlatego mam dla was kilka ujęć ciekawych projektów, produktów, pomysłów, które mnie zainteresowały - ale o tym w środę, bo teraz już padam ze zmęczenia...UWAGA BŁĄD  // ERROR

jeśli używasz przeglądarki internet explorer - możesz nie widzieć systemu komentowania poniżej. pracuję nad naprawą tego błędu na moim blogu, ale w między czasie jeśli chcesz skomentować użyj po prostu innej przeglądarki: chrome, firefox lub safari.

//

if you are using internet explorer you may not be able to see commenting system below. i am working on fixing that error on my blog but in the meantime please use alternative browser: chrome, firefox or safari.