Mój Urodzinowy Wystrój Stołu // My Dday Table Set

//polski

(read in english below)

niedawno miałam urodziny i chociaż starzeję się z roku na rok to nadal uwielbiam urodziny  - tak, jestem tym typem kobiety. jestem też tym typem, co wkłada całe swoje serce w dekorację stołu. po prostu to kocham i chociaż część mojej rodziny tego w ogóle nie docenia (tak tato, twoja tożsamość została ujawniona) nadal to robię, żeby nie wiem co. po prostu uwielbiam to uczucie kiedy obiad jest wyjątkowy, a dekoracja stołu nadaje właśnie taki klimat. tak więc dzisiaj, pokażę Wam, jako inspirację, prostą dekorację stołu jaką wykonałam na moje urodzinki dla dziewiątki drogich mi członków mojej rodzinki :)

Co zrobiłam:

  1. Na talerzu - złożyłam w rożek serwetkę i położyłam na nią czerwone ozdobne jabłuszka. Do tego wycięłam dziurkaczem ozdobnym kwiatki z papieru do pakowania i ostemplowałam je stemplem z napisem: "Homemade with love".

  2. Świeczniki na stole zrobiłam z odwróconych do góry nogami szklanek deserowych, w których umieściłam szyszki. Na górze położyłam tea-light'y, które udekorowałam taśmą dekoracyjną (tzn. washi tape). Dodałam jeszcze zwykły sznurek jutowy (pakowy, czy jak go tam zwą).

  3. Oddzielnie przygotowałam stolik dla dziewczynek, czyli mojej córci i jej kuzynki. Użyłam butelek na mleko jako szklanek i dałam im ozdobne słomki w różowe kropeczki.

Dodatki:

Mam nadzieję, że choć trochę Was zainspirowałam i użyjecie swojej wyobraźni by też przystroić swoje stoły przy najbliższej okazji, chociażby na Święta. Powodzenia!

k@rolina

3.jpg

// english

I just had my Bday and although I am getting older every year I always love birthdays - yes I am that kind of girl. I am also the kind of girl that puts her heart in to the table decorations. I just love it and although some family members (yes daddy, your identity is revealed) doesn't appreciate it at all, I'm still doing it, no matter what. I just like to feel, that this is a special dinner and decorations adds to this spirit. So, today I want to show you, as an inspiration, a simple table decoration I created for my Bday dinner for nine dear family members :)

What I did:

  1. I hold tissues into cones and put red apples on top. I also created tags with a use of flower-punch and packaging paper and stamp "Homemade with love".

  2. Table candle is an upside down dessert glass with cone inside and tea-light on top. The tea-light is decorated with washi tape. There is also a simple string around.

  3. I also prepared a separate girls' table for my daughter and her cousin. I used milk bottles for drinks and gave them pretty pink-dotted straws. Simple. (see photo below)

Supplies:

Hope you will find some inspiration in this and use your imagination to set up your Xmas tables next week. Good luck!

k@rolina

4.jpg
5.jpg
6.jpg
1.jpg