Mini Party w Ogrodzie

mini-party-na-ogrodzie.jpg

Lato chyli się ku końcowi… Ostatnie dni wakacji zaskoczyły wszystkich wspaniałą, słoneczną pogodą. Postanowiłam zatem wykorzystać ten czas, na organizację mini party w ogrodzie.. Naprawdę mini, gdyż spotkałam się z moimi najbliższymi koleżankami na słodki poczęstunek. Tym razem ( pomimo że mam piękny, nowy taras >>> LINK do WPISU ) postanowiłam wykorzystać niewielki, trawiasty zakamarek ogrodu, tuż przy Domku Gabi na aranżację tego spotkania w babskim gronie.

Otoczenie Lawendy Rosyjskiej Perowski oraz wysokich ozdobnych traw Miskant Memory, które osiągnęły swój maksymalny wzrost wypuszczając piękne pióropusze, zadecydowało o lokalizacji spotkania. Przesiadywanie bezpośrednio na trawie niebawem dobiegnie końca, dlatego aby jeszcze z niego skorzystać wybrałam ten zakątek ogrodu na organizację mini party :)


dekoracje

Nawet krótkie spotkanie wśród niewielkiej grupy przyjaciół można zaaranżować ze smakiem. Bardzo Was do tego zachęcam, abyście uruchamiali swoją kreatywność! Ogród? Balkon? Stół w jadalni? Każdy niewielki kawałek przestrzeni, w której mieszkacie - można odmienić na te kilka chwil. Ja pozbierałam to co mam w domu i poskładałam w całość. Chcę Was tym zainspirować.

Na stoliku z palet ustawiłam moje ulubione talerze z kolekcji Monokolor Urban Gold od ALTOM Design w towarzystwie kieliszków Rubin Gold oraz gładkich talerzy stanowiących bazę całej aranżacji. Zastawę od Altom Design, możecie znaleźć w moim wcześniejszym wpisie .pt.: “Dekoracja stołu - 5 pomysłów na użycie zastawy obiadowej”. Uwielbiam tworzyć dla Was inspirujące poradniki, dzięki którym możecie również kreować własne aranżacje.


Mam nadzieję, że i Wam udało się skorzystać z CUDOWNEJ pogody pod koniec wakacji i to w sposób, jaki lubicie najbardziej.

buźka