Kącik Dla Małej Romy

jakiś czas temu zostałam zaproszona przez Lu z enjoy your home, na bloggers baby shower. bycie bloggerem wnętrzarskim sprawia, że poznaje się wiele innych kobiet z ogromną pasją do pięknych wnętrz. dlatego kiedy lu zaprosiła 10 bloggerek do swojej 25-ciometrowej kawalerki, aby świętować przyszłe narodziny swojej córki - Romy, oczywiście skończyło się na tym, że drugiego dnia fotografowałyśmy kącik maluszka. Lu przygotowała go już przed przyjazdem, ale ostatecznego kształtu nabrał, kiedy niektóre z dziewczyn zajęły się dekoracją :) wyszło im to pięknie. ja miałam okazję to tylko fotografować. 

zamiłowanie do pięknych pasteli i mebli z PRL, które Lu po prostu uwielbia, sprawiło, że mogę dzisiaj na blogu zainspirować was czymś zupełnie innym niż tym, co na co dzień oglądacie w HOUSE LOVES. 

jeśli szukacie pomysłów na kącik dla przyszłego dziecka, czemu nie pomyśleć o czymś takim? powiem szczerze, że ja się w tym zakochałam. ilość kolorów i dodatków jest magiczna. bardzo mi się podoba, a fakt, że biała podłoga i biała ściana jest jak czysty obraz, na którym powstaje kolejny fajny projekt, upewnia mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto tak zaaranżować wnętrze. bo gdy HOUSE LOVES znudzi się biało-czarno-marmurowo-złotymi odcieniami, może kiedyś przemieni się w coś tak uroczego jak klimat kawalerki Lu - kto wie ? :)

zainspirujcie się :D

jeśli chcecie wiedzieć skąd są meble i dodatki do pokoju - zajrzyjcie na bloga Lu... lista rzeczy jest na dole tego posta >>>

 
 

ja dziękuję Lu za zaproszenie i mam nadzieję, że jej córeczka Roma będzie się czuła kochana w tak cudnym miejscu :D

 

buźka