Jak Zrobić Metalową Konsolę (Stolik) do Przedpokoju - DIY

przed nami ostatni tydzień wyzwania WYKOŃCZ DOM Z HOUSE LOVES i w związku z tym, moim ostatnim większym projektem było wykonanie metalowej konsoli (stolika) do przedpokoju. to projekt DIY albo też w połowie DIY, jak się zaraz przekonacie. 

w przedpokoju zawsze przyda się jakiś podręczny stolik, na którym odłożysz torebkę, klucze czy rzeczy, które masz oddać mamie, kiedy będziesz iść ją odwiedzić :D w jednym rogu naszego przedpokoju zaplanowałam ustawienie właśnie takiej metalowej konsolki, która będzie miała pod spodem jedną półkę. i choć na początku myślałam, że będę szukać gotowego produktu, ostatecznie stwierdziłam, że nie ma to sensu, bo sami możemy sobie go wykonać.

stolik (konsola) ma metalowy stelaż z kątowników. jest pomalowana proszkowo na kolor czarny, a blaty wykonaliśmy z płytek gresowych w kolorze marmuru, które zostały nam z łazienki (o tej >>>). generalnie, niewiele za nią musieliśmy zapłacić, a wyszła pięknie... powiem więcej: tak mi się podoba, że chyba zrobię jeszcze ze dwie inne, aby postawić w różnych miejscach domu :D hihi

 

METALOWA KONSOLA (stolik) DO PRZEDPOKOJU

DIY

(czyli zrób to sam)

 

EFEKT KOŃCOWY

 

mam nadzieję, że ten ostatni element wykończenia przedpokoju spodobał się wam tak samo bardzo jak mi. no, ja po prostu nie mogę się na niego napatrzeć.

 

buźka