Sesja Fotograficzna dla Coffeedesk.pl

potrzebujecie dobrej kawy z rana, aby obudzić się w rzeczywistości, po tych kilku dniach wolnego? przychodzę wam z pomocą :) dzisiaj u mnie dużo kawy, i to jakiej! najlepszej, z alternatywnych metod parzenia. mam nadzieję, że jej zapach i aromat dochodzi do was z moich zdjęć...

czemu tak nietypowo dzisiaj? nie o budowie, nie o wnętrzu domu? nie z kalendarzem na 2016 (a będzie) ..... tylko o kawie?

jakiś czas temu zrobiłam sesję fotograficzną do katalogu produktów dla najlepszego w polsce sklepu z kawą i akcesoriami do kawy (herbatki też mają) - czyli dla coffeedesk.pl. katalog już jest, moje dwa zdjęcia też :) więc dzisiaj mogę się z wami podzielić efektami całej sesji :) 

bardzo się ucieszyłam, kiedy mnie poprosili o ten mały wkład. dziękuję.

a skąd wiem, że są najlepsi? no, bo sama tam kupuję albo raczej mój Mr M, smakosz kawy w każdym wydaniu :) oczywiście opinia subiektywna, ale zawsze polecam wam to, co moim zdaniem jest najlepszej jakości.

wykonuję takie sesje fotograficzne dla różnych firm, ale najbardziej cieszą mnie te, jakie robię  dla tych, których po prostu uwielbiam.

a coffeedesk.pl nie da się nie lubić :) 

dla was kochani cała sesja. a tak! żeby poranek był lżejszy. żeby miło rozpocząć ten nowy tydzień i żeby mieć siłę na więcej...

 

ciekawa jestem czy wam się podoba?

ps. jeśli prowadzicie firmę i potrzebujecie sesji fotograficznej swoich produktów... wiecie gdzie mnie znaleźć?

piszcie (karolinazagrodzka@gmial.com) chętnie się tym zajmę.

 

 

 

w poście wystąpili:

 

 

buźka