Nowa Kolekcja JYSKa w Stylu Skandynawskim

 

JYSK (link do sklepu >>>) zaprosił mnie (oraz dwie inne blogerki) do wykonania sesji produktowej ich nowej kolekcji SKANDYNAWSKIEJ (link do całej kolekcji >>>), a ponieważ produkty są po prostu rewelacyjne, chcę Wam dzisiaj pokazać, jak pięknie prezentują się w moich stylizacjach (z góry przepraszając za skromność).  Jeśli macie ochotę podpatrzeć jak wystylizowały je Aleksandra z bloga >>> http://blog.stabrawa.pl oraz Sandra z bloga >>> www.sandrynka.pl - zajrzyjcie również i do nich.

Nowa kolekcja jest w sklepach od 1 listopada tego roku. JYSK planuje ją uzupełniać 4 razy w roku o kolejne produkty odzwierciedlające aktualne trendy dekoracji wnętrz. Pierwsza seria KOLEKCJI w STYLU SKANDYNAWSKIM posiada wspólny mianownik: czerni i bieli; a do tego, choć jest mocno skandynawska - nawiązuje do popularnych obecnie marokańskich wzorów.

 

PRODUKTY

Dostałam do dyspozycji: dekoracyjną poduszkę LUNDALM (link do produktu >>>), latarnie GUDMAD (link do produktu >>>), pościel DICTE (link do produktu >>>), piękną miskę FRIDOLIN (link do produktu >>>) i litery ASNAN (link do produktu >>>). Wszystkie te elementy wykorzystałam w sesji zdjęciowej, aby pokazać je w jak najlepszym świetle. Ach, zresztą niewiele im trzeba było do szczęścia :) Zobaczcie poniżej jak im u mnie dobrze.

 

Znacie mnie i wiecie, że czarno-białe dodatki urzekają mnie na co dzień. Idealnie pasują do moich wnętrz. Miski, jakie proponuje JYSK to moje MUST HAVE, więc już dokupiłam komplet, abym mogła w nich zaserwować śniadania. Zobaczcie też jak na zdjęciu poniżej nie powstrzymałam się od małego przekrętu. Rozebrałam lampion i wykorzystałam go jako pojemnik/wazon na kwiaty.

JYSK postawił na modne i lubiane dekoracje

i mam ogromną nadzieję, że kolejne serie TEJ KOLEKCJI będą równie udane.

 

 

buźka