Wasze Projekty Wyzwania 'Wykończ Dom z HOUSE LOVES'

czy pamiętacie jeszcze moje wyzwanie 'WYKOŃCZ DOM Z HOUSE LOVES" ? zachęcałam was do wzięcia w nim udziału, aby w 4 tyg. wykończyć JEDNO pomieszczenie swojego domu przy użyciu zaprojektowanych przeze mnie PLANNERÓW remontowych. sama też wzięłam udział w wyzwaniu, pokazując wam jak uporałam się z moją niewykończoną sypialnią

minęło sporo czasu od końca tamtego wyzwania, ale przecież wielu z was rozpoczynało i kończyło wyzwania w różnym czasie (w zależności od swojego stylu życia i innych czynników), dlatego cierpliwie czekałam, aż nazbiera mi się kilka waszych fajnych projektów, by je  pokazać i zainspirować innych do podjęcia wyzwania 'WYKOŃCZ DOM Z HOUSE LOVES' we własnym zakresie. 

zobaczcie kochani poniżej, jak dziewczyny cudnie poprzemieniały, wykończyły lub nawet tylko uporządkowały swoje pomieszczenia, używając PLANNERÓW. większość z nich udokumentowała to na swoich blogach, dlatego zachęcam do odwiedzin, gdzie możecie podejrzeć ich pomysły jeszcze bliżej. niektóre wysłały mi tylko swoje zdjęcia i chcą pozostać anonimowe, ale projekty mówią same za siebie - że wykonały kawał dobrej roboty.

ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że dziękuję im za wzięcie udziału w wyzwaniu, że są taaaaaak bardzo kreatywne i nie bały się zadziałać we własnym domu. cieszę się, że mogły zrobić coś dla siebie, a ich projekty wyszły naprawdę fajnie. widać, że włożyły w to dużo serca. sami zobaczcie, że czasem naprawdę niewiele trzeba, aby zmiana była całkiem widoczna i duża.

 

kasia z bloga ScandiArt Studio

zaczniemy od projektu kasi, która zajęła się swoją łazienką. przemalowała niebieskie ściany na biało, dodała przeuroczą półkę zawieszaną na suficie, zmieniła uchwyty szafki umywalkowej i udekorowała całość naturalnymi dodatkami. nie umknęło tez mojej uwadze, że zmieniła kolor mydła z niebieskiego na biały - dobry wybór :) kasiu, jestem zachwycona projektem, pięknie wyszło.

łazienka przed 2.jpg
Łazienka przed 1.jpg

 

Lidia z bloga baba przemienia materię

lidia wykończyła swój przedpokój, w którym było dylematów co nie miara. miała dość trudne ustawienie pomieszczenia i wiele wchodzących do niego drzwi. ale udało jej się wykonać praktyczną przemianę, a do tego, oprócz funkcjonalności pomieszczenia, zrobiła to bardzo stylowo i niewielkim kosztem. wykonała piękną szafę, odmalowała ściany i uporządkowała przestrzeń. kawał, naprawdę, dobrej roboty. lidio,  przepięknie, a konsola nad kaloryferem - wymiata!

 

Justyna z bloga republika kolorów

poniżej przedstawiam wam piękną sypialnię justyny. efekt 'przed' i 'po', po prostu powala :) czy wiecie, że ona sama zrobiła zagłówek do łóżka? wow! zdolna kobieta :) pięknie wszystko się prezentuje, dodatki są subtelne. całość bardzo mi się podoba. muszę  ją zapytać, gdzie kupiła taką śliczną (firankę) na dół łóżka. zobaczcie zresztą sami co osiągnęła, dzięki 4 tyg. pracy z wyzwaniem house loves.

 

Ania z bloga ZMIENNY DOM

Ania podesłała mi linka do swojego bloga, na którym pokazywała,  jak, wraz z kolejnymi tygodniami wyzwania z HOUSE LOVES, zmienia swój salon. NIESAMOWITE !!! zobaczcie jak pięknie zmieniła stare drewniane biurko w bardzo piękny, biały i stylowy sekretarzyk. to naprawdę rewelacyjny pomysł. albo jak przerobiła pufę w salonie, z takiej 'zwykłej' (jak to sama określiła) w naprawdę piękną. dodała zasłonki, nowy dywan i od razu inaczej się u niej zrobiło. Aniu, dziękuję za udział w zabawie.

PRZED

 
 

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

 

Joanna z bloga Esprit Embroidery

a tutaj zmiany, które zaszły w garderobie Asi. wyzwanie zmobilizowało ją do wykończenia garderoby na top tip i teraz cieszy się codziennie rzeczami 'pod ręką' :D, a jeszcze do tego - ułożonych wg kolorów (znam to bardzo dobrze). teraz ma też kącik z lustrem, gdzie dodała  też dekoracje i napis na ścianie. super Asiu. gratuluję realizacji.

PRZED

PO

ale to nie wszystko. Asia zabiera się też za sypialnię. projekt jest w trakcie realizacji. asia już od jakiegoś czasu dekoruje  swoją sypialnię, ale dzięki wyzwaniu zdecydowała się na jej lifting. chce zrezygnować z różu na rzecz złota. nie opublikowała jeszcze swoich rezultatów, ale cieszę się, że wyzwanie pomoże jej w metamorfozie kolejnego pomieszczenia. i choć jej budżet na lifting jest mały, to efekt pewnie będzie zniewalający :D ps. zdjęcia pokazujące zmiany w sypialni, które zachodziły wcześniej.

PRZED

 

Agnieszka z bloga level up studio

zapraszam was też do przedpokoju agnieszki. ta dziewczyna niewielkim kosztem i wielkim sprzątaniem zmieniła przestrzeń 'wejścia do domu'. jest teraz przestronnie i schludnie. miło w takim przedpokoju witać gości. agnieszka miała dylemat z zieloną pufą, którą lubi, i nie chciała z niej rezygnować, pomimo że ten kolor jest bardzo intensywny. trzeba więc było go jakoś z całością połączyć. udało się - dodała go w innym miejscu, aby  podkreślić jego walory, równocześnie nie przesadzając z jego ilością.

 

Mila z bloga milowy las

na koniec mam dla was jeszcze przedpokój w domu mili. bardzo kolorowe miejsce. mila potrzebowała uporządkować tę przestrzeń, aby rodzina mogła swobodnie korzystać z przedpokoju. tak niewiele trzeba, aby było tak, jak powinno być. pracowita kobieta :D

 

dziewczyny, jesteście BOHATERAMI SWOJEGO DOMU i pięknie wam dziękuję za udział w wyzwaniu.

dziękuję też mężom, chłopakom, ojcom i innym pomocnikom bliżej nie określonym i ukrytym w tych projektach, którzy wiernie wykonują KOBIECE zachcianki :)

 

jeśli macie ochotę zabrać się za wykończenie któregoś z pomieszczeń w waszym domu, zapraszam do pobrania PLANNERÓW, które ułatwią zadanie i zorganizowanie kalendarza prac wg własnych potrzeb. może jeszcze zdążycie przed świętami olśnić rodzinkę nową kuchnią lub salonem ?

 

kolejna edycja wyzwania 'WYKOŃCZ DOM Z HOUSE LOVES' będzie w nowym roku. 

 

a jeśli jesteście ciekawi jak ja wykończyłam sypialnię, zapraszam tutaj >>>

buźka