House Tour: Spiżarnio-Pralnia // Laundry-Storage Room

// polski

(read in english below)

widzę, że monochromatyczne aranżacje przypadły wam do gustu :) i wrześniowa RODZINNA ORGANIZACJA robi furorę :) tyle odsłon bloga co wczoraj przez jeden dzień to ja jeszcze nie miałam! WoW! dziękuję. fajnie, że jesteście. 

a dzisiaj post z serii HOUSE TOUR. to nie ostatni post z tej serii, bo będzie jeszcze ogród i dom na zewnątrz, w następnym tygodniu. ale skoro monochromatyczność się podoba, no to odświeżam dzisiaj waszą pamięć i prezentuję ostatnie już wnętrze mojego pierwszego domu: SPIŻARNIO-PRALNIA aka gospodarczy.  pamiętacie metamorfozę tego miejsca? (tutaj) dużo się zmieniło wtedy. od czasu, jak ją pokazałam, doszedł jeszcze mój wymarzony dywan w pasy z IKEA (ten) oraz ściana z typografiami w moich ulubionych kolorach. prawda! przyznaję! krzyżyki jakoś tak krzywo wiszą, a oszczędzając na papierze wydrukowałam typografie na zwykłych kartkach 90g, więc nie dziwota, że się powyginały jak Mr M wywiesił pierwsze pranie (pranie oczywiście w nie monochromatycznych kolorach-wrrrr) :) - no ale i tak jest (było) pięknie! 

pamiętacie? o tym pomieszczeniu pisałam dużo:

  • jak przemalować kafelki -DIY (tutaj)

  • jak wykonać krzyżykowe uchwyty - DIY (tutaj)

  • jak odmienić stary wazon - DIY (tutaj)

  • jak odmienić starą skrzynkę na klucze - DIY (tutaj)

  • jak zakryć nie chciane urządzenia - GRAFIKA (tutaj)

no to miłego oglądania :) ja też sobie powspominam.

 

// english

i see you really like monochromatic designs :) as september's FAMILY ORGANISATION is real hit here! i have never had so many page views in one day like yesterday! thank you! WoW! great to have you here.

today i have a post from HOUSE TOUR series. this is not last one, as i will be writing about garden and house outdoors next week, but as it seams you like monochromatic I want to refresh your memories and show you my last room from first house: LAUNDRY-STORAGE ROOM. do you remember this room make-over? (here) lot has happened there. since than i added my dreamed striped rug from IKEA (this one) and i designed moodboard on the wall. true! i agree! those crosses hang strangely and some typography is wrinkle (cause i was greedy and printed it on the 90g paper so as soon as Mr M hang first laundry humidity done its work) - but I still think it is lovely!

do you remember? i wrote about this room a lot:

  • how to paint tiles - DIY (tutaj)

  • how to make knobs - DIY (tutaj)

  • how to makeover old vase - DIY (tutaj)

  • how to makeover old key box - DIY (tutaj)

  • how to hide unwanted equipment - GRAPHIC (tutaj)

have a lovely viewing :) i am off to bring my memories too!