Redecor W Moim Domu // Redecor In The House

 //polski

(read in english below)

Jak możecie już wiedzieć, skończyłam nie dawno remont swojego salonu i rozpoczynam serię postów o tym jak ten pokój powstawiał. Tak więc, zacznijmy od sklepów ONLINE :) a dokładniej od tego, gdzie kupuje niektóre ozdoby :)  Chcę Wam pokazać kilka świetnych sklepików online (dostępnych w Polsce) z ręczną manufakturą lub ozdobami, jakie nie można znaleźć w zwykłym sklepie. Ja uwielbiam dodatki do domu, ale nie lubię wydawać na nie fortuny, tak więc szukam tanich rozwiązań... i tak znalazłam Redecor - sklep online z dodatkami do domu i mieszkania w stylu skandynawskim, country living i vintage,  który moim zdaniem w swoim asortymencie ma wiele unikatowych produktów w konkurencyjnych cenach. Tak mi się tam spodobało, że kupiłam aż trzy rzeczy, aby nimi udekorować mój dom (nie tylko salon).

 

Mój wybór

salon - wazonik z blachy młotkowej ( na wyprzedaży 36pln)

3.jpg

przedpokój - metalowy świecznik już w trochę świątecznym wydaniu (20 pln)

1.jpg
2.png

sypialnia - gałka z motylem (16 pln)

5.jpg
4.jpg

jeśli jeszcze nie słyszeliście o Redecor, gorąco polecam sprawdzić ich sklepik !!! 

 

k@rolina

* uwaga, ten post nie jest sponsorowany przez Redecor, ani żaden inny sklep online; to tylko moja własna darmowa rekomendacja ulubionych sklepów online

 

 

 

//english

As you might know I completed my living room renovation recently so now I am starting new series of posts, where I will share with you how I created this room. Let's start with online SHOPs :) and to be more precise with where do I bought my decorations. I want to show you few amazing online shops (available in Poland) with either hand manufactured items or beautiful house decoration not available in any normal shops. Now, I love house decorations but don't want to spend fortune on them, so I look for cheap solutions... I found Redecor - a online shop with house decorations in scandinavian, county living and vintage style - which in my opinion has unique products with competitive prices. I liked it so much, I selected three items to decorate my house with (not only living room). 

 

My choices

living room - vase from hammer plate ( on sale 36pln)

3.jpg

hallway - metal chandelier (20 pln)

1.jpg
2.png

bedroom - handles with butterfly (16 pln)

5.jpg
4.jpg

If you haven't heard about Redecor, you should check them out !!!

 

k@rolina

* please note that this post is not sponsored by Redecor or any other online shop, it is just my own free recommendation of favourite online shops.