Konkurs 'We Love Beds'

pisałam już o budowie (i jeszcze będę), radziłam wam w sprawach budowy (i jeszcze będę), pisałam o projektowaniu wnętrz (i jeszcze będę), pisałam o realizacji z urządzania wnętrz (i też jeszcze będę), ale przyszedł czas, aby dopieścić wnętrza i zająć się dekoracjami... wazony, patery, obrazy, poduszki, koce, kwiaty, pudełka, skrzynki... te wszystkie cudeńka, które, nie będę was oszukiwać, kradną moje serce... no, sami zobaczcie te piękną pudrowo - różową poduszkę... i choć dużo pomieszczeń w HOUSE LOVES jest już skończonych, jeszcze wiele takich dekoracji będzie do nich  dodawanych... dodatki dla pięknie urządzonego pokoju, to tak, jak biżuteria czy torebka, dla pięknie ubranej kobiety. pisać wam o nich, czy nie? interesują was takie tematy? dajcie znać...

 

ja właśnie zaczynam od dekoracji pokoju mojej córki, Gabi, tak, że bez pudrowo-różowej poduszki nie mogło się obejść :) zamówiłam ją w WE LOVE BEDS.

WE LOVE BEDS to, przede wszystkim, jakość. jeśli szukacie poduszek uszytych z niezwykłą starannością, z bardzo dobrych tkanin, z ukrytym zamkiem i niezwykłym jedwabnym wkładem, to dobrze trafiliście. aby was przekonać do tej nowej marki, zapraszam was na konkurs z WE LOVE BEDS na moim blogu. nie chciałam wybierać wygranej za was, bo wybór poduszki - to bardzo indywidualna sprawa. każdy przecież mieszka inaczej. dlatego mam dla was konkurs z dwoma nagrodami: pierwsza nagroda to BON o wartości 200zł do wykorzystania w sklepie WE LOVE BEDS w dziale poszewek dekoracyjnych i wkładów do poszewek. a dla drugiej osoby będzie mała poduszka w kolorze fuksji z niebieską lamówką (jak na zdjęciach poniżej). jeśli ktoś chętny, zapraszam do konkursu (warunki są poniżej).

 

WARUNKI KONKURSU:


1. wyraź chęć udziału w konkursie w komentarzu do tego posta, podając dodatkowo, która poszewka najbardziej ci się podoba w sklepie WE LOVE BEDS (>>>)
2. umieść banerek konkursowy na swoim blogu z linkiem do tego posta - osoby niemające bloga pomijają ten punkt.
3. jeśli posiadasz facebooka, polub fanpage house loves i we love beds - i weź udział w zabawie również tam, aby podwoić szanse wygranej.
4. anonimowe osoby proszę o pozostawienie e-maila w komentarzu.
5. konkurs otwarty dla każdego powyżej 18 roku życia, ale przesłanie nagród tylko na terenie polski.

 

WYNIKI: 
zabawa trwa do 28.03.2013 r. do północy! 
szczęśliwy zwycięzca zostanie ogłoszony dzień później na blogu.

 

 

Z A P R A S Z A MKONKURSk@rolinakonkurs