HOUSE LOVES w Konkursie - Zagłosuj

chciałabym, aby mój blog się rozwijał, chciałabym, aby czytało go coraz więcej osób i chciałabym, abyście mogli to obserwować, dlatego

zagłosujCIE, proszę na HOUSE LOVES

wesprzyj mnie i mojego bloga w konkursie GALA TWÓRCÓW - BLOG ROKU, wysyłając SMS (1,23 zł z VAT)

pod numer 7124

Z TREŚCIĄ: B11237

 

kochani, bycie blogerem to wspaniała przygoda, to moja pasja i moja miłość. wy, moi czytelnicy, jesteście dla mnie ogromną motywacją do dalszego pisania. przez ostatni rok dałam wam więcej siebie, niż sama się tego spodziewałam. pisałam posty, o których myślałam, że nie dam rady tego zrobić. dałam wam kawałek mojego życia i wiele doświadczenia. przeżyliście razem ze mną budowę mojego domu. ja przeżywam z wami wasze budowy, kiedy piszecie do mnie maile. wspieraliście mnie, kiedy ściany się zawaliły i kiedy miałam wszystkiego dość. a ja wspieram was, kiedy piszecie, że się nie da. radziliście mi, kiedy czegoś nie wiedziałam, a ja staram się radzić wam, kiedy tylko coś nowego odkrywam. dlatego nie jest mi głupio prosić o wasze wsparcie.

HOUSE LOVES startuje w największym w polsce konkursie dla BLOGGERów. po raz drugi startuję w BLOG ROKU, który tym razem zmienił nazwę na GALA TWÓRCÓW, i mam ogromną nadzieję, że pomożecie mi znaleźć się w czołówce. 

tak naprawdę - niewiele trzeba. jeden SMS od każdego z was zapewniłby HOUSE LOVES miejsce na czele; to pewne. ja wiem, że się nie chce, że szkoda czasu, że trzeba wyciągnąć komórkę z kieszeni i jeszcze zapłacić za SMS, którego dochód powędruje na chore dzieci - za dużo takich akcji :) ale czy wiecie, że w ubiegłym roku wystarczyło zaledwie ok. 500 głosów, aby dostać się do kolejnego etapu konkursu? tak, 500 SMS wystarczyło? aż 500? nie, tylko 500!!! 

w tym roku będę was prosić mocniej... bo teraz odwiedza mnie dzienne 3000-6000 osób. tak, że wydaje się, że zdobycie 500 SMS nie powinno być trudne :) nie bądźcie tacy :) wyślijcie SMS na HOUSE LOVES, nie licząc na innych, a ja, jak zawsze odwdzięczę się kolejnymi rzetelnymi i pomocnymi postami o budowie i urządzaniu domu. wiecie, że możecie liczyć na mnie - ja teraz liczę na was :*

 

dlatego czekam....

 KONKURSk@rolinakonkurs