Konkurs z Cottonove Love

dzień dobry kochani! stęskniliście się? czy nawet nie zauważyliście, że nie pisałam przez cały ostatni tydzień? hihi, ja się stęskniłam! potrzebowałam nabrać oddechu, by znowu tutaj wrócić. przerwa dodała mi sił, a w głowie zrodziły się nowe pomysły i chęci do dalszego pisania... mini kryzys zażegnany. ale muszę wam podziękować :) bardzo! z całego serca. bo mimo braku nowych wpisów, zaglądaliście do mnie licznie. jakie było moje niesamowite zdziwienie, że statystycznie w poprzednim tygodniu nie było różnicy w porównaniu z innymi tygodniami, kiedy publikuję nowe posty na bieżąco! wow! co to oznacza? w sumie, tak mnie to zdziwiło, że nie mogłam dojść do konsensusu z tą tendencją :) chyba tyle, że przynajmniej połowa z was czyta bloga w wolnych chwilach, a nie, kiedy publikuję nowego posta. a może to też oznaczać, że tak bardzo lubicie bloga, że co chwila tu zaglądacie, by sprawdzić: co nowego? albo może lubicie czytać to samo kilka razy? ;) tak czy siak!!! DZIĘKUJĘ!!!!! to dla was piszę przecież i fajnie wiedzieć, że tam cały czas jesteście, czytacie i czekacie :) 

DZIĘKUJĘ też, że jesteście na facebooku i moim instagramie. w obu miejscach przełomy :) bo w obu miejscach w zeszłym tygodniu przekroczyłam magiczna liczbę 5000! dla bloggera, który wkłada całe swoje serce w bloga, to ogromna satysfakcja i nagroda za ciężką pracę. to też wielka radość, że tak wiele osób interesuje to co tutaj pokazuję - DZIĘKUJĘ jeszcze raz!

 

 

chciałabym wam jakość podziękować :) i cóż ja mogę,

niewiele, oprócz tego co daję wam w swoich postach....

 

 

...ale dzisiaj, mogę też was zaprosić na KONKURS,

który organizuję we współpracy ze sklepem cottonove love

do wygrania są dwie nagrody:

biała poduszka gwiazdka oraz zestaw 10 kul w odcieniach szarości, z ledowymi lampkami na baterię

 


 

WARUNKI KONKURSU:
1. wyraź chęć udziału w konkursie w komentarzu do tego posta
2. umieść banerek konkursowy na swoim blogu z linkiem do tego posta - osoby niemające bloga pomijają ten punkt.
3. jeśli posiadasz facebooka polub fanpage house loves i cottonove love - i weź udział w zabawie również tam, aby podwoić szanse wygranej.
4. anonimowe osoby proszę o pozostawienie e-maila w komentarzu
5. konkurs otwarty dla osób z polski.

 

WYNIKI: 
zabawa trwa do 26.11.2015 r. do północy! 
szczęśliwy zwycięzca zostanie ogłoszony dzień później.

 

 

 

 

 

 

 

Z A P R A S Z A M

 

buźkaKONKURSk@rolinakonkurs