DIY Wianek z Hortensji

jest pora na suszone hortensje, dlatego wpadam na bloga na chwilę, żeby przypomnieć wam moje DIY z instrukcjami jak wykonać wianek z suszonych hortensji (tutaj). na prawdę gorąco wam polecam to cudo, mój zeszłoroczny wianek przetrwał do dziś, a od 6 miesięcy wisi na zewnętrznych drzwiach mojego pierwszego domu. miotany wiatrem i zmienną pogodą jest prawie nienaruszony, a ja jestem bardzo zdziwiona. to niesamowite. zostawiłam go na drzwiach pierwszego (sprzedanego latem) domu jako pamiątkę po nas. cieszę się bardzo, bo nowa właścicielka nie ściągnęła go do dziś :) 

no to ja lecę po pracować, miłego poniedziałku :) ach nie, dzisiaj środa... jakie to dziwne.

DIY tutorial możecie przeczytać tutaj - klik, no i mam nadzieję zrobić sobie podobny.UWAGA BŁĄD  // ERROR

jeśli używasz przeglądarki internet explorer - możesz nie widzieć systemu komentowania poniżej. pracuję nad naprawą tego błędu na moim blogu, ale w między czasie jeśli chcesz skomentować użyj po prostu innej przeglądarki: chrome, firefox lub safari.

//

if you are using internet explorer you may not be able to see commenting system below. i am working on fixing that error on my blog but in the meantime please use alternative browser: chrome, firefox or safari.

In SHOPPING L O V E SEVENT DECORATION Tags dekoracja stołu // table set