Białe Łóżko dla Dziewczynki

za dwa tygodnie wprowadzamy się, to już pewne :) żeby się waliło i paliło, żebyśmy mieli na materacu spać i z podłogi jeść, to się wprowadzamy i już... przyszła więc pora na umeblowanie pokoi. ponieważ nie mamy pieniędzy na wszystko, a również dużo mebli mamy z poprzedniego domu, na razie koncentrujemy się na tym, co najważniejsze - czyli pokój naszej córki!!! 

pierwszy wybór to łóżko !!! tylko które?

moje założenia są proste: dziecko będzie miało białe meble, bo choć podobają mi się kolorowe, to znam siebie i gabi, że za dwa lata trzeba  byłoby je przemalowywać. wolę przemalowywać stoły, krzesła, stoliczki, pudełka i wymieniać kolorowe poduszki, kocyki i inne dodatki, niż  duże meble... dlatego łóżko, szafa, komoda i półki będą białe.

druga ważna rzecz, kupujemy od razu duże pojedyncze łóżko, więc materac dł. 200cm i szerokości najlepiej 90cm lub więcej.

wygląd? styl łóżka? no taki nie minimalistyczny i nie dziecięcy z misiami, nie retro i nie totalne esy-floresy... więc coś albo scandi, albo english, albo ny style... no, coś takiego ...

 |  linki do źródeł (sklepów z łóżkami) są po kliknięciu na zdjęcie |

 

i jak wam się podobają moje typy.... co byście wybrali?

 

przy okazji szukania łóżka i okoliczności konkursowych dla blogów wnętrzarskich, odkryłam nowy sklep internetowy opa & company... śmieszna nazwa... dodam, że mają teraz -15% zniżki na zakupy w dziale , jeśli użyjecie kodu: opa­and­blogi