Rodzinna Organizacja // 12-2013 // Family Organisation

//polski

(read in english below)

No cóż, nic się nie zmieniło :( znowu się spóźniłam z wydaniem RODZINNEJ ORGANIZACJI. I znowu Was przepraszam. Oczywiście mam wymówkę, ale bądźmy szczerzy, kto by chciał jej znowu słuchać :) Zamiast tego, mam dla Was po prostu GRUDNIOWE jeszcze świeże wydanie i mam nadzieję, że będziecie używać, no i że się Wam spodoba.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie jak to działa, zachęcam przeczytać moje ostatnie wyjaśnienie. Jeśli jednak wszystko wiadomo, klikaj na poniższe zdjęcia i ściągaj darmowe pdf do własnego użytku.

k@rolina

JEŚLI SIĘ WAM PODOBAJĄ WYDRUKI I CHCECIE JE UŻYWAĆ, ŚCIĄGNIJCIE I WYDRUKUJCIE SOBIE DARMOWE  WYDANIE LISTOPADOWEJ RODZINNEJ ORGANIZACJI  KLIKAJĄC NA ZDJĘCIA PONIŻEJ I POWYŻEJ.

loopy.png

//english

Nothing changed :( I'm still getting late with my FAMILY ORGANISATION issues. Again sorry. I have excuse, as always, but let's be honest who would want to hear it again :) Nevertheless, I designed for you today DECEMBER issue and hope you will use it and like it.

If you don't know how to use it read my short explanation. If you do, just click on the pictures to download you own free copy of print-out. 

k@rolina

IF YOU LIKE THOSE PRINT-OUTS AND WANT TO USE THEM FOR FREE, DOWNLOAD AND PRINT NOVEMBER FAMILY ORGANISATION ISSUE BY CLICKING ON THE PICTURES BELOW AND ABOVE.