zapraszam was na SANTA BLOGGER

organizuję tą blogową akcję, w tym roku po raz pierwszy, z nadzieją, że się spodoba i przyjmie.

w SANTA BLOGGER bierze udział kilka wnętrzarskich polskich blogerek (zapewniam, że z własnej nieprzymuszonej woli): dziewczyn z pasją i pomysłem; dziewczyn, którym ciągle brakuje czasu, ale kochają i nie przestają blogować o wnętrzach, swoich domach i swoim życiu; no i wreszcie dziewczyn, których blogi są jedną wielką inspiracją, a domy odzwierciedleniem ich samych...

z okazji świąt i nowego roku, na chwilę staniemy się SANTA BLOGGER'kami, bo właśnie w tym czasie miło jest obdarować kogoś bliskiego. przygotujemy mini prezenty. każda z nas przygotuje jeden ten sam prezent w wielu kopiach, którym obdaruje jako mikołaj (SANTA) pozostałe blogerki. zadanie nie jest łatwe, bo raz, że będziemy starać się, aby nasze indywidualne prezenty były odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy i co pokazujemy na blogach, a dwa, że będą musiały być raczej skromne, bo nie rozbiłyśmy jeszcze banku :D także, możecie się spodziewać wszystkiego - a już na pewno dobrej zabawy. ja jestem pewna, że podczas całej akcji zainspirujemy was do tworzenia pięknych i stylowych prezentów samemu, ale także postaramy się pokazać pomysły na nietuzinkowe zapakowanie mini prezencików... bo wiecie jak to jest wśród estetek? ...nie??? "diabeł tkwi w szczegółach", a "tanie i małe jest piękne" :)

czas na przygotowanie prezentów mamy do końca tego roku czyli 31.12.2014 (bo SANTA BLOGGER się zawsze spóźnia), dlatego aby śledzić proces twórczy (choć za pewne trochę ukryty, bo nie było by niespodzianki) zapraszam was do odwiedzania naszych blogów bezpośrednio lub na instagramie, gdzie będziemy używać hashtag'a #santablogger (wiadomo). rozwiązanie akcji SANTA BLOGGER będzie zaraz po nowym roku, kiedy pokażemy wam wspólną wymianę mini paczek :) 

dodam jeszcze, że w tym roku w akcji biorą dwie grupby SANTA BLOGGER'ek, które wymieniają się prezentami wewnątrz grup. ograniczenie ilości osób w każdej z grup było spowodowane ilością prezentów jakie każda musi przygotować. jestem pewna, że zabawa będzie i tak nie przeciętna.

House-Loves-signature200x50.jpg

FINAŁ SANTA BLOGGER 2014/2015

kochani, od świąt mogliście obserwować (owianą nie co nutką tajemnicy) organizowaną przeze mnie zabawę SANTA BLOGGER, w której bierze udział 20 cudownych dziewczyn, blogerek wnętrzarskich, no i ja. mamy jej finał :) chcę wam pokazać KIM SĄ SANTA BLOGGER na prawdę. chcę, abyście poznali SANTA BLOGGERki osobiście. ja bardzo cenię ich blogi i jeśli zaglądacie do mnie to jestem przekonana, że spodoba się wam również u nich. dla mnie to niesamowite kobiety, pełne pasji i kreatywności, dziewczyny pełne energii, wielkiej wyobraźni i z niewyczerpanymi pokładami pomysłów na życie, oddane misji upiększania nie tylko własnych domów, ale także świata, oddane blogowaniu tak bardzo, że zarywają nie jedną noc by przez ekran docierać ze swoim pięknem do waszych domów i chyba przede wszystkich niesamowicie zajęte osóbki, chorujące na nieuleczalną chorobę braku czasu :)

każda z nich poświęciła kilka godzin ze swojego "braku czasu", aby przygotować prezenty dla innych. prezenty, które odzwierciedlają właśnie to kim są lub/i to o czym piszą na swoich blogach. do tego umówiłyśmy się, że prezenty powinny być raczej skromne ze względu na ilość osób biorących udział w zabawie :) paczki właśnie dotarły do wszystkich, więc mogę zacząć wam przedstawiać dziewczyny i ich pomysły.

[czytaj więcej o FINALE SANTA BLOGGER tutaj...]


lista SANTA BLOGGER'ek:

 

Aga z pretty pleasure

Gosia z home by wolff
Karolina z house lovesPatrycja z kokopelia


druga grupa SANTA BLOGGER

 

Agnieszka z plachaartSandra z sandrynka

 

dziękuję wszystkiM za udział w zabawie :)