Santa Blogger w Moim Wydaniu

zabawa w santa blogger, którą organizuje, rozkręciła się właśnie na całego. bloggerki biorące udział w zabawie uchylają na swoich blogach i na instagramie rąbka tajemnicy i pokazują jakie paczki przygotowały - sami zobaczcie :) dziewczyny wykazały się nie złą inwencją twórczą w pakowaniu prezentów.

SANTA BLOGGER nr 1:

 1. Aga z pretty pleasure

 2. Agnieszka z lifestyle inspiracje

 3. Ania scraperka

 4. Gosia z home by wolff

 5. Iza z cloroes de mi alma

 6. Iza z my love shabby

 7. Karolina z house loves

 8. Kasia z conchita home

 9. Magda z wnetrza zewnetrza

 10. Ola z o zebrze

 11. Patrycja z kokopelia

 12. Kasia z my full house

 13. Agata z tak po prostu dom

 14. Ola z piece of love studio

SANTA BLOGGER nr 2:

 1. Sandra z sandrynka

 2. Kasia z vanilla for home

 3. Ania ze skandynwskiej-werandy

 4. Agnieszka z placha art

 5. Kasia z architekt na szpilkach

 6. Ilona z przeplatane kolorami

 7. Gu z gu tworzy

ja za to od kilku dni dostaję paczka po paczce, koperta po kopercie - a listonosz chyba mnie już nie lubi :p na instagramie zresztą pokazywałam ogrom tych paczek (czyli sztuk 20). pół sypialni mi zajęło.

sama zaś od świąt szykuję swoje prezenty. wczoraj wieczorem skończyłam. nie chcę zdradzać całości, ale nie mogę się oprzeć kilku ujęciom. o to moja zawartość prezentów dla każdej blogerki biorącej udział w santa blogger. (dziewczyny DZIĘKUJĘ) jest black & white, no bo to kolory nie tylko eleganckie, ale także bezpieczne ;) mam nadzieję, że spodobają się każdemu. jest też kartka specjalnie przygotowana na tą okazję. treści na razie nie zdradzam :)

paczki czekają u mnie na kuriera, bo ostatecznie umówiłyśmy się, że każdy przesyła mi swoje prezenty, a ja rozsyłam je do każdego (tak, żeby przyoszczędzić). więc możecie sobie wyobrazić co się dzieje na stole jadalnym moich rodziców: 21 kupek pięknie zapakowanych drobnych prezentów :) wyglądają cudnie... więcej zdjęć możecie zobaczyć na instagramie.