Organizuję Santa Blogger

nie macie jeszcze dość świątecznych tematów, prezentów i choinkowych inspiracji ?

to całe szczęście :) bo ja znowu w tym temacie...

 

zapraszam was na SANTA BLOGGER

organizuję tę blogową akcję, w tym roku po raz pierwszy, z nadzieją, że się spodoba i przyjmie.

w SANTA BLOGGER bierze udział kilka wnętrzarskich polskich blogerek (zapewniam, że z własnej nieprzymuszonej woli): dziewczyn z pasją i pomysłem; dziewczyn, którym ciągle brakuje czasu, ale kochają i nie przestają blogować o wnętrzach, swoich domach i swoim życiu; no i wreszcie dziewczyn, których blogi są jedną wielką inspiracją, a domy odzwierciedleniem ich samych...

z okazji świąt i nowego roku na chwilę staniemy się SANTA BLOGGER'kami, bo właśnie w tym czasie miło jest obdarować kogoś bliskiego. przygotujemy mini prezenty. każda z nas przygotuje jeden, ten sam prezent w wielu kopiach, którym obdaruje jako mikołaj (SANTA) pozostałe blogerki. zadanie nie jest łatwe, bo raz, że będziemy starać się, aby nasze indywidualne prezenty były odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy i co pokazujemy na blogach, a dwa, że będą musiały być raczej skromne, bo nie rozbiłyśmy jeszcze banku :D tak że  możecie się spodziewać wszystkiego - a już na pewno dobrej zabawy. ja jestem pewna, że podczas całej akcji zainspirujemy was do tworzenia pięknych i stylowych prezentów samemu, ale także postaramy się pokazać pomysły na nietuzinkowe zapakowanie mini prezencików... bo wiecie jak to jest wśród estetek? ...nie??? "diabeł tkwi w szczegółach", a tanie i "małe jest piękne" :)

czas na przygotowanie prezentów mamy do końca tego roku - do 31.12.2014 (bo SANTA BLOGGER się zawsze spóźnia), dlatego aby śledzić proces twórczy (choć zapewne nieco  ukryty, bo nie byłoby niespodzianki) zapraszam was do odwiedzania naszych blogów bezpośrednio lub na instagramie, gdzie będziemy używać hashtag'a #santablogger (wiadomo). rozwiązanie akcji SANTA BLOGGER będzie zaraz po nowym roku, kiedy pokażemy wam wspólną wymianę mini paczek :) 

dołącz do nas!

obecnie w akcji udział potwierdziło 11 blogerek wnętrzarskich (czy jak kto woli - homestylowych):

jeśli ktoś jeszcze chce do nas dołączyć, to bardzo proszę o info na maila (karolinazagrodzka@gmail.com).

mamy wolne ostatnie 3 miejsca :) liczy się kolejność zgłoszeń.


UPDATE - 16.12.2014 g.23:00 - Potwierdzone 3 pierwsze zgłoszenia:

Kasia z my full house
Agata z tak po prostu dom
Ola z piece of love studio
(ponieważ Małgorzata zrezygnowała)


 UWAGA - ale zapisy trwają!!!  jeśli chcecie być w 2 grupie SANTA BLOGGEREK, zapraszam. 
piszcie na maila, lista powstaje. proszę od razu podawać adres wysyłki. 
zapisy trwają do 17.12.2014 do g.24:00

a jeśli chcecie być na bieżąco z akcją SANTA BLOGGER, zaglądajcie do zakładki, gdzie jest pełna lista SANTA BLOGGER'ek i niedługo ich opis.