Subiektywny Przewodnik po Małych Przyjemnościach

_MG_0819.jpg

// polski

(only in polish, sorry)

jak nigdy, dzisiaj będę was zachęcać do lektury. dlaczego? bo ta książka, a właściwie to już jej siódma część, jest, jak dla mnie, w dużej mierze o odnajdywaniu pięknych wnętrz w naszym życiu codziennym. i nie chodzi o wnętrza naszego własnego domu, ale o te zewnętrzne wnętrza, których często nie zauważamy na co dzień. to jest, to co ja próbuję robić wielokrotnie, dlatego ta książka jest mi niezwykle bliska i choć nie mam czasu na czytanie, to odkąd ją i jej poprzedniczki odkryłam, to muszę znajdować ten czas, i po prostu muszę je czytać :)

właśnie pojawił się nowy (już 7) brulion "subiektywnego przewodnika po małych przyjemnościach" moniki kantor i sebastiana załęckiego. tym razem możecie czytać o ich podróżach i życiu w wiosennym brulionie zatytułowanym DOBRE STRONY. autorzy wprowadzają nas w swój świat i poprzez piękną fotografię życia codziennego, poprzez podróże w te mniej znane i zwyczajne, ale jakże urokliwe miejsca, ukazują piękno prostoty. ale po kolei?

kim są autorzy? zwykłymi ludźmi...

monika kantor zwana mimi: planuję podróże i nałogowo ogląda magazyny wnętrzarskie oraz ciekawe blogi, w wolnych chwilach gotuje. nigdy nie rozstaje się z aparatem fotograficznym! preferuję żywność ekologiczną i prawie wszystko, co francuskie. mimi ma swój blog MYSZKOWIEC.

sebastian załęcki zwany zorki:  projektuję lampy w Zorki Factory. wciąż poszukuję perfekcyjnego espresso w domu i w kawiarniach. prowadzi bloga , gdzie można podziwiać te jego poszukiwania espresso na pięknych fotografiach.

o czym są ich przewodniki? o małych życiowych przyjemnościach: o podróżach w nieznane miejsca znanych miast (jak berlin w tym wydaniu), o podróżach do małych miasteczek pełnych uroku i aromatu, który można poczuć, oglądając fotografię z przewodników, o zapomnianych latarniach, o dobrych lokalach i lokalnych, małych przedsiębiorcach z pasją, o dobrych i prostych przepisach kulinarnych, które uprzyjemniają życie każdego - wszystko jest oprawione autorskimi zdjęciami autorów, na których można podziwiać życie, proste i przyjemne życie.

jeśli was jeszcze nie zachęciłam, to zobaczcie kilka moich ujęć ze środka ostatniego numeru - można go zamówić TUTAJ

aby było jeszcze piękniej mimi prowadzi sklep vintage MYSZKOWIEC, z rzeczami hipsterowymi, vintage, loft i czasem second hand :) ten drewniany piórnik oraz butla z miarką pochodzi właśnie z tego sklepu. zaglądajcie regularnie, bo w tym sklepie nie ma stałego asortymentu :) 

UWAGA BŁĄD  // ERROR

jeśli używasz przeglądarki internet explorer - możesz nie widzieć systemu komentowania poniżej. pracuję nad naprawą tego błędu na moim blogu, ale w między czasie jeśli chcesz skomentować użyj po prostu innej przeglądarki: chrome, firefox lub safari.

//

if you are using internet explorer you may not be able to see commenting system below. i am working on fixing that error on my blog but in the meantime please use alternative browser: chrome, firefox or safari.