Dots My Love

// polski

(read in english below)

będąc w temacie pokoju gabi, chciałam zwrócić waszą uwagę na pościele dziecięce jakie szyje  magda z dots my love. moja córka dostała swój szaro/miętowy komplet na urodziny, ale mogłabym mieć wszystkie wzory pościeli od dots my love. jestem zachwycona nie tylko wyborem tkanin czy wykonaniem pościeli, ale przede wszystkim ceną. znam inne podobne domowe pracownie, ale cenami odstraszają - tak jakby materiały z drugiego końca świata były sprowadzane i szyli je złotą nicią. a przecież wszyscy wiedzą, że uszycie pościeli to prosta sprawa, więc za co te ceny pod sufitem ja się pytam? w dots my love, ceny nie straszą a dodatkowo, magda zawsze doradzi i pomoże przy zamówieniu indywidualnym. można zamawiać co się chce: wymiar dostosuje (nawet do wymiarów pościeli dla dorosłych), materiały dopasuje i wykończenie poduszek też można zmieniać. 

ja popełniłam karygodny błąd, bo w zamęcie przygotowań urodzinowych mojej gabi, nie przemyślałam do końca wyboru materiałów. tak mi się wszystko tam podobało, że nie wiedziałam co wybrać i zamówiłam dwa kolory w jednym - nie do końca mi się to podoba w rzeczywistości (ale to mój błąd). a i jeszcze się pomyliłam, bo przekazałam, że "ramówka" mini jaśka (który leży na sofie w ostatnim poście o pokoju gabi) miała być nie różowa tylko szara. dlatego teraz planuję zakupić drugi taki sam zestaw i rozpruć oba, aby połączyć szary z szarym i miętowy z miętowym, oraz pozbyć się tego różu (mam nadzieję, że teściowa pomoże, w końcu mieszkamy teraz u niej, a ona specjalistka krawiectwa). ale mimo wpadki, uważam, że pościele są CUDNE!!! w weekend widziałam, że magda ma nowe wzory materiałów z rombami i z chmurkami i już zaczęłam się zastanawiać... no, ale nie! nie mogę! najpierw nowy dom!

ps. to nie jest post sponsorowany, po prostu bardzo kibicuję dots my love i uważam, że jest świetny! a ja odkąd mam ten zestaw będę kupować pościele dla córki tylko tutaj.

 

 

// english

talking about gabi room yesterday, i wanted to stay with the topic and show you those pretty kids bedding i discovered from magda in dots my love. my daughter got a grey/minty set for her last birthday from this shop but i could have all their beddings. i am overwhelmed not only with the choice of material or very good quality of beddings magda has but most of all with prices. i know few other places like dots my love where you have a feeling materials are probably exported from another part of world and all is sew with gold thread - otherwise there is no reasonable explanation for so high prices. with dots my love prices are very good and madga can always give you an advice, if you need one, with individual orders. you can change bedding sizes (if you have different) and of course choose patterns.

i made a mistake ordering two different colours on both side of the bedding. it is because i wanted to have all available patterns and couldn't make my mind up. i also didn't have time to think this through because of the rush before Gabi's birthday. i think it would look much better in one colour. i also mix things up ordering pink framing othe small decoration pillow that you could see on the sofa in yesterday post with gabi's room tour. it should have been grey. so now i am planning to order similar bedding again and redo it it myself - to have grey-grey and mint-mint bedding. hope my mother-in-law will help me as she is pro. anyway, i still think dots my love beddings are too CUTE!!!! this weekend i saw that they have new pattern: diamonds and clouds. i am in loved again...start thinking about...but no! i cannot! first need to have a house!

ps. this is not sponsored post. i am just a big fun of dots my love and i think you should hear about them! from now on, all my daughter beddings will come from here.