Rodzinna Organizacja // 02-2014 // Family Organisation

 

//polski

(read in english below)

Screen Shot 2014-02-04 at 00.13.34.png

Nic się nie zmieniło :( znowu się spóźniłam z nowym lutowym wydaniem, mimo tego, że obiecałam. Jestem chrześcijanką i powinnam dotrzymać zawsze obietnicy, nawet gorzej, nie powinnam jej składać jeśli jest szansa, że jej nie dotrzymam... bardzo nie dobrze!!! Tak więc tym razem nic nie obiecuję, tylko na pewno będę się bardzo starać, aby w marcu być na czas :)

k@rolina


MIMO WSZYSTKO, JEŚLI SIĘ WAM PODOBAJĄ WYDRUKI I CHCECIE JE UŻYWAĆ, ŚCIĄGNIJCIE I WYDRUKUJCIE SOBIE DARMOWE  WYDANIE RODZINNEJ ORGANIZACJI  KLIKAJĄC NA ZDJĘCIA PONIŻEJ I POWYŻEJ.

loopy.png

//english

Nothing changed :( I am late with new februrary issue, eventhough I promised! I am christian and I should always keep the promise, even worst, I should promise anything if I know there is a chanse I could fail... not good at all ! So this time I am not promising to improve next month, I will try very hard to not be late :)

k@rolina

 

IF YOU LIKE THOSE PRINT-OUTS AND WANT TO USE THEM FOR FREE, DOWNLOAD AND PRINT FAMILY ORGANISATION ISSUE BY CLICKING ON THE PICTURES BELOW AND ABOVE.