Rodzinna Organizacja // 01-2014 // Family Organisation

// polski

(read in english below)

PROMO.png

Nic się nie zmieniło :( nawet w 2014!!! Nadal spóźniam się z moją RODZINNĄ ORGANIZACJĄ. Znowu przepraszam, szczególnie tych, którzy jej używają. Oczywiście mam wymówkę, jak zawsze, ale bądźmy szczerzy, kto by chciał tego słuchać znowu :) w tym miesiącu jest tak źle, że nawet nie mam dla Was nowego designu, używałem tego co było w grudniu :( o, jak źle, bardzo źle! Ale obiecuję, że następny miesiąc opublikuje na pewno przed końcem stycznia i dodatkowo będzie coś extra. Obiecuję!

k@rolina

 

MIMO WSZYSTKO, JEŚLI SIĘ WAM PODOBAJĄ WYDRUKI I CHCECIE JE UŻYWAĆ, ŚCIĄGNIJCIE I WYDRUKUJCIE SOBIE DARMOWE  WYDANIE RODZINNEJ ORGANIZACJI  KLIKAJĄC NA ZDJĘCIA PONIŻEJ I POWYŻEJ.

loopy.png

//english

Nothing changed :( even in 2014!!! I'm still getting late with my FAMILY ORGANISATION issues. Again sorry. I have excuse, as always, but let's be honest who would want to hear it again :) I am so bad that I don't even have time to make a new design this month, so I used December one :( so, so, bad! I promise that next month issue will be here by end of January and will include something new. I promise!

k@rolina

 

NEVERTHELESS, IF YOU LIKE THOSE PRINT-OUTS AND WANT TO USE THEM FOR FREE, DOWNLOAD AND PRINT FAMILY ORGANISATION ISSUE BY CLICKING ON THE PICTURES BELOW AND ABOVE.