PSTRK Niezbędnik Blogera // PSTRK Bloggers Necessity

1.jpg

//polski

(read in english below)

Większość blogerów to też amatorzy fotografii, CANON czy NIKON, któryś musi być. Ja również posiadam swój mały zestawik i choć marzy mi się lepszy, bardzo dbam o to co już mam. Zakupiłam, więc też od razu, wielką, nie wygodną i bardzo brzydką torbę na cały ten osprzęt. I tak minęły miesiące i lata, aż powstał PSTRK :) i okazało się, że torby (kabury jak się okazuje to jest ich profesjonalna nazwa) mogą być nie tylko funkcjonalne, ale i piękne... a do tego ręcznie robione, wyprodukowane w POLSCE!!!

Ja się zakochałam :) nie wiem czy w Polsce istnieje coś podobnego, ale ja jeszcze nie widziałam. PSTRK mnie powalił swoją oryginalnością, prostotą i pięknym disajnem. Nie potrafiłam się powstrzymać i byłam ich pierwszym klientem :) - zakupiłam piękną kaburę, idealną dla kobiety, blogerki i estetki. Wygląd ma znaczenia (w tym przypadku), więc sprezentowałam sobie lekką, małą torebkę, która będzie do mnie pasować :) taka czasami jestem: miętowo-różowa, chyba po to by przykryć tymi kolorami moje męskie cechy charakteru, haha! Ale co tu dużo mówić sami zobaczcie jakie cuda tworzy IZA i jej mąż w PSTRK (ach i to logo, miodzio).

PSTRK jest nową marką na polskim rynku, bardzo nową...ale wróżę im wielki sukces. Jakby tak każda blogerka kupiła sobie taką kaburę, to by się produkcja na pewno rozkręciła. Ja gorąco polecam! Produkty są starannie wykonane, z bardzo dobrych materiałów, mają dodatkowe kieszonki i miękką wkładkę, a jeśli komuś to za mało, IZA robi też specjalne zamówienia (w wybranej kolorystyce i rozmiarze). Akcesori będzie więcej z czasem, teraz dostępne są kabury na aparaty, sakiewki na dodatkowe obiektywy i paski do aparatów :)

k@rolina

2.jpg
3.jpg

 //english

Most bloggers are also an amateur photographers - CANON or NIKON is a must have. I have my own little set of cameras too and although I am dreaming of the newer and better one, I take care of the old one too. That's why ages ago I bought a big, ugly and uncomfortable bag to carry camera around. Months and years past by and finally  PSTRK was found :) and I realised bags can be functional and pretty at the same time... even better, they can be hand-made in POLAND !!!

I fall in love :) I am not sure if there is any other similar brand in Poland but I haven't seen it yet. PSTRK won my heart with its originality, simplicity and beautiful design. I couldn't resist and I was their first customer :) - I bought a perfect bag which is ideal for woman, blogger and aesthete. I bought myself a light, small bag that will match my style :) I am a little minty-pink sometimes, just enough to cover my men-ish character a little, haha! You have to see them yourself. It is amazing how IZA with her husband created PSTRK (ow, I love that logo too, just perfect) for boys and girls like me.

PSTRK is a new band on the polish market, very new... but I predict them a very big success. Can you imagine how much work PSTRK would get if all polish bloggers start to buy and wear those bags. I totally recommend it. Products are very good quality, meticulously made of great materials, with additional pockets and soft insert. But if that is not enough for you, IZA makes special orders too. They are planning to launch more accessories but for now there are camera bags available, lens bags and camera belts :)

k@rolina

5.jpg
4.jpg
6.jpg