Rodzinna Organizacja // 10-2013 // Family Organisation

//polski

(read in english below)

Cześć moi mili :) Wróciłyśmy już po naszej przerwie i jest taaaaak dobrze znowu do Was pisać. Jak się macie? Co tam robiliście przez ostatnie trzy miesiące? Tęskniliście za nami? Bo my bardzo i taaaak chciałyście do Was napisać wcześniej, ale wiele czynników sprawiło, że nie mogłyśmy. Mniejsza o większość, WRÓCIŁYŚMY z kilkoma DUŻYMI newsami!!! Dzisiaj odsłona tylko dwóch z nich, ale wpadajcie do nas częściej teraz, aby dowiedzieć się nie długo o kolejnych newsach.

NEWS nr 1 – Mamy nowe Wydanie Październikowej Rodzinnej Organizacji. Tym razem zaprojektowałam ją w czerni i bieli, aby było Wam łatwiej wydrukować… wypróbujcie, one są takie pomocne. Aby ściągnąć własną kopię kliknijcie na zdjęcia poniżej.

NEWS nr 2 – skończyliśmy face-lifting naszego bloga i będziemy startować z nowym wyglądem jeszcze w tym tygodniu. wg nas jest bardzo fajny, przejrzysty, elegancki i bardzo-houseloves :) dzisiaj mały podgląd tego co będzie – jak się Wam podoba?

k@rolina – see you at ‘new’ blog

house-loves-new-look1.jpg
loopy.png

//english

Hi guys and girls :) We are back from the summer break and it is so good to write to you again. How are you? What did you do over last three months? Did you miss us? We miss you so much and wanted to write to you earlier but many factors has put us on hold. Nevertheless we are BACK with few BIG news!!! Today we give you only two of them but keep popping in to the blog to find out about other few.

BIG NEWS no.1 - We have new October Family Organisation Issue for you to download. This time we design it in black and white so it is easier to print everyone… Try it as they are so helpful. To download click on the pictures below.

 

BIG NEWS no.2 – we have finished face-lifting our blog and will be launching it this week. It will have very clean, elegant and very-houseloves new look  :) here is a snick peak – how you like it?

house-loves-new-look1.jpg

k@rolina – do zobaczenia na ‘nowym’ blogu