Startuję w Blog Roku 2014

no i zgłosiłam bloga do konkursu. matko i córko! jak się długo zastanawiałam... bo w sumie po co? czemu?  kto będzie głosować? ludzie mają inne rzeczy na głowie niż mój udział w konkursie... 

ale ...

pewnie każdy ma różne powody, dlaczego bierze udział w konkursie BLOG ROKU, ale ja - to w sumie - dlatego, że po prostu chciałabym pisać dla jeszcze szerszego grona. wy jesteście kochani i cudowni i każdego cenię. ale po prostu chciałabym zarażać wszystkie polki (bo w sumie nie ukrywajmy, że 99% czytelników mojego bloga, to kobiety) miłością do wnętrz, dekoracji domu i organizacji życia ;)  im więcej osób czyta, tym więcej się zaraża. a ten największy w polsce konkurs blogowy może właśnie to zapewnić. marzy mi się!

jeśli więc podoba się wam u mnie i myślicie, że HOUSE LOVES zasługuje, by znaleźć się w gronie 10 najlepszych blogów roku 2014 w kategorii LIFESTYLE (choć ja bardziej robię HOMESTYLE), to do 10 lutego możecie zagłosować na mój blog, wysyłając sms'a.

środki pozyskane z głosowania sms, zostaną przeznaczone na rzecz fundacji dzieci niczyje - więc bez obaw, że to tylko konkurs, który nabija kasę. nie, nie! to prestiżowy konkurs organizowany od 10 lat przy współpracy z onet i, jako że blogerzy to ludzie z ulicy, a do tego pomocni, życzliwi i dobrzy (na ogół) - to nikt by się nie odważył wziąć tych pieniędzy na blogowanie. o nie! będzie na dzieci :) 

ABY ZAGŁOSOWAĆ, WYŚLIJCIE SMS NA NUMER TEL. 7122,
W TREŚCI PODAJĄC NUMER MOJEGO BLOGA B11216
KOSZT SMS-A WYNOSI 1,23 ZŁ

PAMIĘTAJCIE, ABY NIE WSTAWIAĆ W TREŚĆ SMS-A SPACJI!

z góry dziękuję :) baaaaaardzoLIFESTYLEk@rolinablog roku