Tygodniowe Wakacje // Weekly Vacation

// polski

(read in english below)

jedziemy na wakacje :) niestety tylko na tydzień ;(

informuję , że HOUSE LOVES w osobie mojej, Mr M i gabi właśnie jedzie do poznania na lotnisko, aby wyruszyć w podróż w nieznane, tzn. do grecji :) na wyspę zakynthos. bardzo się cieszymy i nie możemy się doczekać, bo należą nam się te wakacje bardzo...czekaliśmy na nie dwa lata :) a może i więcej! wolę nie liczyć... zarzucam więc tablety uspokajające na przelot samolotem i grecjo: przybywam! 

już za kilka godzin będę oglądać ten widok z górnego zdjęcia, a przez następne kilka dni będę zachwycać się widokami z tych dolnych zdjęć. a  że nie jestem dobrą podróżniczką, bo nie mam planu, nie czytam przewodników i zdaję się totalnie na los... często nie znajduję tych najpopularniejszych miejsc, odkrywając przy tym te mniej znane. w każdym razie, chciałam powiedzieć, że nie zamierzam na blogu zdawać foto relacji z wakacji jak wrócę, bo się po prostu nie znam na podróżowaniu, a wydaje mi się, że zdjęć z rodzinnego albumu nie będziecie chcieli oglądać :) tak czy inaczej, jeśli chcecie wiedzieć co mnie zachwyciło na zakynthos, to zapraszam na instagram, na pewno tam coś wrzucę na bierzaco.

z wami się jednak nie żegnam, bo w między czasie, mam nadzieję, że uda mi się puścić jakieś posty na bloga. nie odchodźcie daleko (bo się przygotowałam, haha, a jak!) jeśli będzie na miejscu dobry internet, to na pewno będę wpadać do was na chwilę...odpowiem na komentarze, ale jeśli nie, to z góry przepraszam i obiecuję, że zrobię to po powrocie. choć w sumie, na urlopie będę miała więcej wolnego czasu niż normalnie :) nie? 

a więc do poczytania.

 

// english

we are going on vacation :) unfortunately only for a week :(

HOUSE LOVES aka me, Mr M and Gabi is now driving to poznań airport to start our journey to wonderland...read greece :) island zakynthos. we are really excited and cannot wait to be there, as we really need that vacation... we were waiting for it two years :)or  maybe even more, i cannot count any more... so i am taking my pills to come down during the flight and off we go!

in few hours i will be looking at this view from picture above and for another few days i will be looking at the view from pictures below. i am not a good traveller, i don't have plan, i don't read guides and i'm following my guts... often i don't see the most popular places while discovering those less known. any ways, what i am trying to say, is that i am not planning to write a post about our vacation here with photo shoot. i am rubbish in this, so I won;t be able to recommend. i think you would get bored with my family vacation photos :) however, if you want to see what i was amazed by in zakynthos, follow me on instagram - i will post there for sure.

but i am not saying good bye :) in the mean time my system will publish few posts on the blog, so don't go anywhere (i have prepared myself :) haha! so pround of myself here). if i will find internet, i am sure i will pop in here and probably answer your comments but if i don't please forgive me. i will do it after i come back. on the other hand, i will have more free time on vacations :) at least i should have!

see you "reading".

via pinterest

via pinterest

UWAGA BŁĄD  // ERROR

jeśli używasz przeglądarki internet explorer - możesz nie widzieć systemu komentowania poniżej. pracuję nad naprawą tego błędu na moim blogu, ale w między czasie jeśli chcesz skomentować użyj po prostu innej przeglądarki: chrome, firefox lub safari.

//

if you are using internet explorer you may not be able to see commenting system below. i am working on fixing that error on my blog but in the meantime please use alternative browser: chrome, firefox or safari.