Bonami.pl

znacie portal bonami.pl? ja się otwarcie przyznaję, że nie znałam go jeszcze kilka miesięcy temu, ale kiedy moja kuzynka szukała unikatowego dywanika do pokoju swoich dzieci, okazało się, że ten jej wybrany model włoskich dywaników może właśnie kupić w aktualnej kampanii bonami.pl. pokazała mi stronę, bo wie, że jestem crejzol na punkcie takich rzeczy, no i przepadłam. wiadomo chyba dlaczego? po prostu kocham upiększać swój dom, więc takie portale jak westwing.pl czy właśnie bonami.pl, gdzie można kupić taniej, fajne rzeczy do dekoracji domu (i nie tylko) są moimi ulubionymi. mówię serio i szczerze.

nie wiem czy muszę tłumaczyć jak to działa :) ale na wszelki wypadek powiem. to portal, na którym wystawiane są  przeważnie kampanie tematyczne - czy to od danego producenta z rzeczami trudniej lub łatwiej dostępnymi na polskim rynku w sklepach stacjonarnych, czy też online. kampanie są aktualne tylko kilka dni, a ilość produktów jest ograniczona. dlaczego? bo przeważnie wszystkie produkty są w większym lub mniejszym stopniu przecenione i to właśnie główny powód, dla którego lubię takie portale. trzeba oczywiście sprawdzać ceny i producentów, a no i nie wszystkie rzeczy są super ekstra. no, ale to normalne, jak w każdym sklepie. jednak uważam, że można tam częściej niż co jakiś czas znaleźć niezłe perełki. pisałam wam kiedyś o dywanach (tutaj). właśnie dywany z wzorami marokańskimi najszybciej znajdziecie na bonami.pl czy też westwing.pl. jedynym minusem takich sklepów online jest to, że aby zobaczyć ich asortyment, trzeba się w jakiś sposób zalogować na stronę i stworzyć swoje konto. niektórym to bardzo przeszkadza. mi osobiście też, jeśli miałabym np. zrobić to przez konto facebooka, bo nieraz zdarza się tak, że tego typu strony (nie wiem jak jest z bonami.pl, więc nie mogę potwierdzić i nie mówię, że u nich też) pobierają oprócz naszych danych z fb także listę naszych znajomych. dlatego uważam, że choć nie lubię tworzyć miliona kont na milionie storn internetowych, to lepiej jest założyć sobie takie konto, podając własny adres e-mail niż konto fb, jeśli chcemy z tych portali korzystać. wcale nie jest to jednoznaczne z dostawaniem miliona spamowych newsletterów, je można po prostu wyłączyć. choć mi one akurat nie przeszkadzają, bo wiem co nowego jest w sklepie na bieżąco.

no, ale czemu w ogóle o tym piszę? bo od wczoraj, na bonami.pl możecie znaleźć nową kampanię pt. "blogerzy wybierają" i nieskromnie powiem, że jestem sobie tam z pięcioma innymi blogerami, naprawdę bardzo zacnymi (serdecznie pozdrawiam) i polecamy razem dla was kilka wynalezionych przez nas produktów z tej strony. zajrzyjcie tam, aby zobaczyć czy mamy podobne gusta :) albo podpatrzcie co wybraliśmy :) albo kupcie coś :) jak tam sobie chcecie. 

zachęcę was :) oto kawałek tego, co wybrałam... forma na babkę wymiata (cena już trochę mniej). ale ten kosz miedziany? no cóż, przepadłam... idę błagać Mr M o 88 zł ;)

Screen Shot 2014-11-20 at 22.06.21.png

życzę wam miłego weekendu kochani... ja muszę się zresetować, oj muszę...

a i tak w niedzielę czeka mnie  przyjemna, ale jednak, praca... buźka